Povezane vesti

Ministarstvo odbrane pozvalo stanare Bristola da se odmah usele u stanove i samačke hotele

Ministarstvo odbrane pozvalo stanare Bristola da se odmah usele u stanove i samačke hotele

Beta 05.09.2019
Ministarstvo odbrane Srbije je stanare nekadašnjeg beogradskog hotela "Bristol" koji su zbog nerešenog stambenog pitanja danas stupili u štrajk gladju, pozvalo da se "odmah usele u stanove koje su već obišli u A bloku" i u vojnosamačke hotele… »
Vojni penzioneri iz hotela Bristol stupili u štrajk glađu, traže rešenje stambenih problema

Vojni penzioneri iz hotela Bristol stupili u štrajk glađu, traže rešenje stambenih problema

Novi magazin 05.09.2019
Vojni penzioneri smešteni u nekadašnjem hotelu "Bristol" u Beogradu stupili su danas u štrajk glađu koji će po rečima jednog od njih, Dragana Stojanovića, trajati dok ne budu rešeni njihovi stambeni problemi. Obraćajući se novinarima u holu… »
Stanari hotela Bristol štrajkuju glađu

Stanari hotela Bristol štrajkuju glađu

Danas 05.09.2019
Deset porodica koje borave u hotelu Bristol počelo je oko 11 časova štrajk glađu. Kako prenosi N1, stanari navode da od štrajka glađu neće odustati, sve dok ne budu rešeni njihovi stambeni problemi. Stanari napominju da poslednjih godinu dana trpe… »
Božović: Zabrinut sam za zdravlje stanara Bristola

Božović: Zabrinut sam za zdravlje stanara Bristola

Danas 05.09.2019
Veoma sam zabrinut za zdravlje stanara hotela Bristol. Nekoliko puta sam uspeo da odložim štrajk glađu, u dogovoru sa njima misleći da će institucije poput zaštitnika građana reagovati, ovoga puta nisam uspeo da ih odgovorim. 18. dan su bez struje… »
Stanari hotela Bristol stupili u štrajk glađu

Stanari hotela Bristol stupili u štrajk glađu

Slobodna Evropa 05.09.2019
Vojni penzioneri smešteni u nekadašnjem hotelu "Bristol" u Beogradu stupili su danas u štrajk glađu koji će, prema rečima jednog od njih, Dragana Stojanovića, trajati dok ne budu rešeni njihovi stambeni problemi. Obraćajući se novinarima u holu… »

Vesti dana »