Povezane vesti

Vlade Divac četvrti Srbin u Kući slavnih: Neću poklone, samo zlato sa Mundobasketa (VIDEO)

Vlade Divac četvrti Srbin u Kući slavnih: Neću poklone, samo zlato sa Mundobasketa (VIDEO)

Vesti online 06.09.2019
Legendarni košarkaš Vlade Divac postao je član Kuće slavnih u Springfildu, ukupno četvrti iz Srbije. Vlade Divac ušao je među besmrtne. Legendarni srpski košarkaš, nekada uspešni reprezentativac, sada generalni menadžer Sakramento Kingsa… »
Divac: Bogdanu i Bjelici sam rekao da primam samo zlato

Divac: Bogdanu i Bjelici sam rekao da primam samo zlato

Glas Amerike 06.09.2019
SPRINGFILD — Jedan od najboljih srpskih košarkaša svih vremena Vlade Divac od večeras će i zvanično postati član Kuće slavnih, u američkoj saveznoj državi Masačusets, . Divac je treći predstavnik srpske košarkaške škole u ovom izuzetno… »
Divac u kući slavnih: Momci, donesite mi zlatnu medalju!

Divac u kući slavnih: Momci, donesite mi zlatnu medalju!

Večernje novosti 06.09.2019
Malopre sam se čuo sa Bogdanom i Bjelicom. Čestitali su mi ulazak u Kuću slavnih. Rekao sam im poklone ne primam. Samo zlato - rekao je legendarni košarkaš. VLADE Divac je nakratko skinuo odelo generalnog menadžera Sakarmento kingsa i za sva vremena… »
‘Malo nam je pritiska…’: Bogdanović na šaljiv način odgovorio Divcu na poruku

‘Malo nam je pritiska…’: Bogdanović na šaljiv način odgovorio Divcu na poruku

Hot sport 06.09.2019
Bogdan Bogdanović se posle meča protiv Portorika osvrnuo na reči novog člana Kuće slavnih u Springfildu. Vlade Divac je noćas postao član Kuće slavnih i tom prilikom poslao poruku srpskim košarkašima da će ‘poklon primiti u vidu zlatne… »
"Malo nam je pritiska, pa mora i: On..." Počeo je Bogdanović za Blic, pa sjajno odgovorio Divcu na "zlatnu narudžbinu"…

"Malo nam je pritiska, pa mora i: On..." Počeo je Bogdanović za Blic, pa sjajno odgovorio Divcu na "zlatnu narudžbinu"…

Sportal blic 06.09.2019
Košarkaši Srbije su sa lako završili posao protiv Portorika u prvom meču novoformirane grupe J. Bogdan Bogdanović je nakon meča posvetio pažnju i izjavi Vlada Divca koji je "naručio" zlatnu medalju u jutrošnjem razgovoru. Bogdanović je protiv… »
"E, malopre sam se čuo sa bjelicom i: Bogdanom..." Divac postao četvrti Srbin u Kući slavnih, a onda otkrio šta je…

"E, malopre sam se čuo sa bjelicom i: Bogdanom..." Divac postao četvrti Srbin u Kući slavnih, a onda otkrio šta je…

Sportal blic 06.09.2019
Novi član Kuće slavnih u Springfildu postao je proslavljeni srpski košarkaš i generalni menadžer Sakramento Kingsa Vlade Divac koji je tako postao četvrti predstavnik naše zemlje posle Bore Stankovića, Aleksandra Nikolića i Dražena Dalipagića… »
Divac zvanično u Kući slavnih: Narandžasti sako, istorija, pa fantastična poruka za srpske košarkaše u Kini! (foto)

Divac zvanično u Kući slavnih: Narandžasti sako, istorija, pa fantastična poruka za srpske košarkaše u Kini! (foto)

Hot sport 06.09.2019
Legendarni jugoslovenski košarkaški as Vlade Divac noćas je u Springfildu uvršten u Kuću slavnih sportista. Ogromno dostignuće Divac je postigao zahvaljujući nastupima u dresu Los Anđeles Lejkersa i Sakramento Kingsa, ali i košarkaške… »
Vlade Divac ušao u Kuću slavnih: Hoću zlato iz Kine na poklon

Vlade Divac ušao u Kuću slavnih: Hoću zlato iz Kine na poklon

Mozzart sport 06.09.2019
Čak 16 sezona igrao u NBA ligi. Dobila je Srbija još jednog, četvrtog predstavnika u košarkaškoj Kući slavnih u Springfildu. Posle Bore Stankovića, Dražena Dalipagića i profesora Ace Nikolića, primljen je i legendarni as Vlade Divac. Bio je… »
Divac: Hoću zlato! Posebni Atina 1995. i titula sa Partizanom

Divac: Hoću zlato! Posebni Atina 1995. i titula sa Partizanom

N1 Info 06.09.2019
Legendarni Vlade Divac je posle Dražena Dalipagića, profesora Aleksandra Nikolića i Bore Stankovića postao četvrti predstavnik Srbije u Kući slavnih u Springfildu. Generalni menadžer Sakramento Kingsa se dan pre ceremonije u Springfildu družio sa… »

Vesti dana »