Povezane vesti

Vlade Divac ušao u Kuću slavnih, a potom otkrio šta je naredio Bogdanu i Bjelici! Bravo majstore! (foto + video)

Vlade Divac ušao u Kuću slavnih, a potom otkrio šta je naredio Bogdanu i Bjelici! Bravo majstore! (foto + video)

Alo 06.09.2019
On je postao četvrti predstavnik Srbije u Kući slavnih! Srpska košarkaška legenda, Vlade Divac je sinoć postao član Kuće slavnih u Springfildu! On je tako postao četvrti predstavnik Srbije koji se upisao među besmrtnike, posle Bore Stankovića… »
Divac je imao jasnu poruku za Bogdana i belog: Vlade je četvrti Srbin u Kući slavnih! Odmah se čuo sa košarkašima u Kini i…

Divac je imao jasnu poruku za Bogdana i belog: Vlade je četvrti Srbin u Kući slavnih! Odmah se čuo sa košarkašima u Kini i…

Kurir 06.09.2019
Legendarni srpski košarkaš i predsednik Sakramenta Vlade Divac postao je član košarkaške Kuće slavnih u Springfildu. On je tako postao četvrti predstavnik naše zemlje u Kući slavnih, posle Bore Stankovića, Aleksandra Nikolića i Dražena… »
Divac ušao u Kuću slavnih, pa poručio: Čuo sam se sa Bogdanom i Bjelicom, naručio sam zlatnu medalju

Divac ušao u Kuću slavnih, pa poručio: Čuo sam se sa Bogdanom i Bjelicom, naručio sam zlatnu medalju

Telegraf 06.09.2019
Velika čast ukazana je srpskom košarkašu. Novi član Kuće slavnih u Springfildu postao je proslavljeni srpski košarkaš i generalni menadžer Sakramento Kingsa Vlade Divac koji je tako postao četvrti predstavnih naše zemlje posle Bore Stankovića… »

Vesti dana »