Povezane vesti
Hrvatska policija objavila nove informacije o napadačima na Srbe u Uzdolju
RTS 06.09.2019
Šibenska policija završila je kriminalističku istragu o napadu na Srbe u Uzdolju, 21. avgusta, pošto je privela ukupno 14 osoba, dok je jedna osoba u bekstvu. Hrvatski portal Dnevnik navodi da su privođenje osumnjičenih pratili građani, koji su vređali… »
Policija završila istragu o krvavom napadu na Srbe u kafiću kraj knina: Privedeno 14, jedan osumnjičeni u bekstvu
Kurir 06.09.2019
ŠIBENIK - Šibenička policija završila je kriminalističku istragu o napadu na Srbe u Uzdolju, 21. avgusta, pošto je privela ukupno 14 osoba, dok je jedna osoba još u bekstvu. Privođenje osumnjičenih pratili su građani, koji su pritom vređali novinare… »
Osumnjičeni za napad na Srbe u Uzdolju u bekstvu, 14 navijača uhapšeno
RTV 06.09.2019
ŠIBENIK - Šibenska policija završila je kriminalističku istragu o napadu na Srbe u Uzdolju, 21. avgusta, pošto je privela ukupno 14 osoba, dok je jedna osoba još u bekstvu. Portal Dnevnik piše da su privođenje osumnjičenih pratili građani, koji su pritom… »
Vesti dana »

Konstitutivna sednica Skupštine grada Zaječara, usvojen dnevni red posle koškanja i intervencije policije
RTS pre 26 minutajoš 28 povezanih

Tajni izvoz municije u Izrael: Firma koju UN optužuje za ratno profiterstvo snabdeva se iz Srbije
Nedeljnik pre 26 minutajoš 8 povezanih

„Praviš pare i dok ležiš“: Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova i ovako je reklamira VIDEO
Nova pre 3 satajoš 5 povezanih

Darko Glišić doživeo moždani udar u studiju TV Pink: "U teškom je stanju"
NIN pre 26 minutajoš 113 povezane