Povezane vesti
Više od 13 000 novih stabala u širem centru grada
Užice oglasna tabla 06.09.2019
Grad Užice je dobio sredstva od Ministarstva za zaštitu životne sredine za pošumljavanje parcela u širem centru grada. Zamenik gradonačelnika Užica Ivan Stanisavljević je ovim povodom istakao da će 13 050 jednogodišnjih stabala javora biti zasađeno na… »
Za pošumljavanje u Užicu 1,2 milion dinara! U Užicu će biti zasađeno drveće na preko pet hektara u užem centru grada
Užice oglasna tabla 06.09.2019
U Srbiji je pošumljeno svega 30 odsto teritorije, a plan je da pod šumama bude 40 odsto. Za to je ove godine Ministarstvo zaštite životne sredine namenilo 41 milion dinara. Novac mogu da dobiju sve lokalne samouprave, a potrebno je samo da imaju planove… »
Vesti dana »
"Bilo je privođenja, nosili su palice" Dačić o izbornom danu u Mionici, Negotinu i Sečnju: "Određeni broj ljudi bio pripremljen za pravljenje haosa"
Blic pre 5 satijoš 3 povezane
"Hvala vam na ogromnoj podršci" Vučić se oglasio sa rođendana sina Danila: "Koliko sutra, krećemo da ispunjavamo obećanja"
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih
Studenti i građani ispred RTS-a nezadovoljni izveštavanjem o lokalnim izborima, saobraćaj obustavljen (FOTO; VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Umro poznati pevač Jutros pronađen mrtav u hotelskoj sobi: Mirko Perković imao nastup veče pre smrti
Blic pre 2 satajoš 1 povezana


