Povezane vesti
Najveća smotra agrara južno od Save i Dunava
RTV 06.09.2019
KRAGUJEVAC - Šesnaesti Sajam poljoprivrede tradicionalno u Kragujevcu predstavlja najveću smotru agrara južno od Save i Dunava. Na Šumadijskom sajmu poljoprivrede nalazi se više od dve stotine izlagača a procene organizatora su da će za četiri dana ovaj… »
Na 16. Šumadijskom sajmu poljoprivrede u Kragujevcu preko 200 izlagača
Danas 05.09.2019
Na kragujevačkom Šumadija sajmu danas je otvorena najveća jesenja smotra agrara – 16. Šumadijski sajam poljoprivrede koji će trajati do 8. septembra, na oko 5.000 kvadrata sajamskog prostora predstavlja se više od 200 izlagača biljne i stočarske… »
Vesti dana »
Da li će usvajanje Mrdićevih predloga značiti sunovrat nezavisnosti tužilaštva?
Vreme pre 1 satjoš 31 povezana
Inspektor Radulović o vremenskim nepogodama: "Donosimo hranu, vodu, drva, građani nas vole i poštuju"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 52 povezane
Grbović (PSG): Opozicija će dočekati predstavnike institucija EU, Vučić nije lice Srbije
Beta pre 3 satajoš 33 povezane
Da li je 14. januar crveno slovo u kalendaru? Ovo nikako ne smete da radite na Mali Božić, jer će vas terati baksuz cele godine.
Kurir pre 45 minutajoš 46 povezanih
Evroliga odlučila: Ovaj trojac deli pravdu na meču Partizan – Olimpijakos!
Hot sport pre 55 minutajoš 55 povezanih


