Povezane vesti

„Bio nam je potreban autoritet kao Tumbaković!“

„Bio nam je potreban autoritet kao Tumbaković!“

Vesti online 06.09.2019
Srpski fudbaler Dušan Tadić rekao je da su prvi utisci saradnje sa novim selektorom reprezentacije Ljubišom Tumbakovićem veoma pozitivni. – Bila nam je potrebna tako autoritarna ličnost. Želimo da ispunimo selekotrove zahteve što je bolje… »
Krcata ‘marakana’: FS Srbije objavio koliko je karata prodao…

Krcata ‘marakana’: FS Srbije objavio koliko je karata prodao…

Hot sport 06.09.2019
Po poslednjim informacijama stadion ‘Rajko Mitić’ trebalo bi da bude krcat za meč sa Portugalijom u kvalfikacijama za Evropsko prvenstvo. Fudbalski savez Srbije je objavio da je do sada prodato 41.000 ulaznica, a u prodaju je pušteno četiri… »
Tumbaković: Znamo mane Portugalaca

Tumbaković: Znamo mane Portugalaca

Večernje novosti 06.09.2019
Imam tremu pred ovu utakmicu, ali je odlično kontrolišem. Ko se bavi ovim poslom i kaže nešto drugačije, taj nije iskren - priznao je Tumbaković. SRBIJA se ne plaši nikoga, a Ljubiša Tumbaković na poseban način dočekuje svoj sutrašnji debi na… »
Tumba već zna tim!

Tumba već zna tim!

Sportske.net 06.09.2019
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković rekao je danas da zna koji će sastav izvesti protiv Portugala i da sada nema pravo na grešku. "Ovde ne sme da se pogreši. Igramo mini-ligu od osam utakmica, a ostalo ih je još pet. Svaka… »
Tumbaković pred debi: Imam tremu, ali je pod kontrolom! Znam tim za Portugalce

Tumbaković pred debi: Imam tremu, ali je pod kontrolom! Znam tim za Portugalce

Mozzart sport 06.09.2019
Prodata 41.000 ulaznica. Ogromno iskustvo, više od 1.000 utakmica koje je vodio u karijeri, kako je sam rekao, a opet, Ljubiša Tumbaković ima tremu pred meč sa Portugalijom! Biće to njegov debi na klupi reprezentacije Srbije, prvi meč, a odmah… »
Tumbaković: Imam tremu pred prvu utakmicu na klupi Srbije (VIDEO)

Tumbaković: Imam tremu pred prvu utakmicu na klupi Srbije (VIDEO)

Vesti online 06.09.2019
Fudbalska reprezentacija Srbija će u subotu od 20:45 na stadionu „Rajko Mitić“ igrati protiv Portugala u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Čelnici FSS-a saopštili su da je prodato 40.000 od ukupno odštampanih 45.000, a ostali deo moći će… »
''Olá, Sérvia!'' Kakvu su poruku Portugalci poslali odmah po sletanju na beogradski aerodrom?

''Olá, Sérvia!'' Kakvu su poruku Portugalci poslali odmah po sletanju na beogradski aerodrom?

Sportske.net 06.09.2019
Odmah su nam stavili do znanja šta žele. Reprezentacija Portugala sinoć je doputovala u Beograd, gde će sutra od 20 časova i 45 minuta na stadionu ''Rajko Mitić'' odigrati kvalifikacioni meč protiv Srbije, u nastavku borbe za plasman na Evropsko… »

Vesti dana »