Povezane vesti

Ja se ponašam kao neko ko je prošao život, a luna Ne: Taru Simov (19) uporedili sa Đoganijevom, a ona iskipela od besa!

Ja se ponašam kao neko ko je prošao život, a luna Ne: Taru Simov (19) uporedili sa Đoganijevom, a ona iskipela od besa!

Kurir 07.09.2019
Taru Simov su zbog histerisanja zadrugari uporedili sa Lunom Đogani, što joj se nimalo nije svidelo. "Ne poredim te sa Lunom, ali ti kažem da te ljudi vide takvu, kada histerišeš. Oni tebe gledaju kao ludaču, ja prva krenem tako. Luna, šta joj je… »
Ležiš Radetu u krilu, a viđa se sa tvojom drugaricom! Tomović napao Taru zbog Lazića, ne može da se odluči za jednu…

Ležiš Radetu u krilu, a viđa se sa tvojom drugaricom! Tomović napao Taru zbog Lazića, ne može da se odluči za jednu…

Kurir 07.09.2019
Svi pričaju da je Tara Simov odavno "bacila oko" na Vladimira Tomovića, ali ni on očigledno nije ravnodušan na zadrugarku. Ona je zamerila Vladimiru što gleda druge devojke, a onda je i on našao problem. "Lepa mi je stvar bila kada sam prošao pored… »
Sve se lože na njega, ali je jedna završila u garderoberu sa Tomovićem: Kršni Crnogorac trči za Milicom, ne da joj mira…

Sve se lože na njega, ali je jedna završila u garderoberu sa Tomovićem: Kršni Crnogorac trči za Milicom, ne da joj mira…

Kurir 07.09.2019
Milica Kemež ušla je u rijaliti i odmah ispričala svoju tužnu, životnu priču, a sada je završila u garderoberu sa Vladimirom Tomovićem. On je sve vreme gledao zadrugarku dok se raspakivala, a ona ga je ignorisala. Njih dvoje su potom nastavili da… »
Pljuvao je koraćevu na sva usta, a šta se SAD desilo? Filip Mijatov poručio samo jedno pred ulazak u Zadrugu! (Kurir TV)

Pljuvao je koraćevu na sva usta, a šta se SAD desilo? Filip Mijatov poručio samo jedno pred ulazak u Zadrugu! (Kurir TV)

Kurir 07.09.2019
Filip Mijatov pričao je da je sa Anom Korać bio u vezi, da se bavila prostitucijom, a pred ulazak u rijaliti, imao je da poruči samo jedno. Njemu je bilo neprijatno dok su ga novinari ispitivali o ovoj temi, a na to što je Koraćeva rekla da je… »
Niko joj ne veruje, a ona ozbiljna: Ova zadrugarka priznala koliko dugo nije imala s*ks, pa objasnila zbog čega! (Foto)

Niko joj ne veruje, a ona ozbiljna: Ova zadrugarka priznala koliko dugo nije imala s*ks, pa objasnila zbog čega! (Foto)

Kurir 07.09.2019
Miroslava Mima Živković iznenadila je sve zadrugare kada je priznala koliko dugo nije imala intimne odnose. Dok su druge devojke iznosile kako su s*ks imale pred ulazak u rijaliti, ona je otvoreno rekla da je to bilo pre 2 godine. "Nemam zbog čega da… »
Bis*ksualka gola pred kamerama, Tomović oduševljen: Buljio u Suzanine grudi, a onda se umešao Zoki! Plakanje od smeha…

Bis*ksualka gola pred kamerama, Tomović oduševljen: Buljio u Suzanine grudi, a onda se umešao Zoki! Plakanje od smeha…

Kurir 07.09.2019
Suzana Ćubela, koja je prva priznala da je bis*ksualka, skinula se gola pred Vladimirom Tomovićem, a onda se umešao i Zoki Šumadinac. Ona je opušteno pokazala nage grudi, pa ju je Tomović pohvalio, a onda je Zoki počeo da viri iza Vladimira, kako… »
Ovo je potencijalni ubica! Saška Karan skočila na gagija: Nisu raščistili sukob iz prošlosti, a sad postalo još žešće…

Ovo je potencijalni ubica! Saška Karan skočila na gagija: Nisu raščistili sukob iz prošlosti, a sad postalo još žešće…

Kurir 07.09.2019
Saška Karan se tokom izbora vođe u rijalitiju posvađala sa Gagijem Đoganijem, kog je pokušala da napadne. Zadrugari su smirivali Sašku, ali ona je tvrdila da sa Gagijem nije raščistila sukob koji su imali u prošlosti. "Ovo je potencijalni ubica… »
Ostavljena u domu za nezbrinutu decu: Zadrugarka krije priču od koje kreću suze, evo šta se dogodilo s njenim roditeljima

Ostavljena u domu za nezbrinutu decu: Zadrugarka krije priču od koje kreću suze, evo šta se dogodilo s njenim roditeljima

Blic 07.09.2019
Jedna od učesnica koja se sinoć uselila u "Zadrugu 3" je Milica Kemez, a ova plavuša iza sebe ima tešku životnu priču. Milica je iz Novog Sada, ima 24 godine i frizerka je. Kao beba je ostavljena u domu za nezbrinutu decu, majku nikada nije upoznala… »
Učesnica Zadruge 3 prva priznala da je bis*ksualka: Suzana je Nadeždina najbolja drugarica, a ovo joj najviše smeta!

Učesnica Zadruge 3 prva priznala da je bis*ksualka: Suzana je Nadeždina najbolja drugarica, a ovo joj najviše smeta!

Kurir 07.09.2019
Suzana Ćubela koja se bavi rukometom rešila je da uđe u rijaliti i predstavi se u najboljem svetlu. Ona je odmah priznala da je biseksualka, a najbolja drugarica joj je Nadežda Biljić, koja je takođe bila deo "Zadruge". "Po ljudima ću videti ko to… »
Ušla i počela da baca hranu sa stola: Saška Karan odlepila čim je kročila u rijaliti, drži je obezbeđenje!

Ušla i počela da baca hranu sa stola: Saška Karan odlepila čim je kročila u rijaliti, drži je obezbeđenje!

Kurir 07.09.2019
Saška Karan posvađala se sa Sanijem Trik FX, a moralo je da reaguje obezbeđenje. Ona je pokušavala da uzme tanjire sa stola, a gledaoci nisu imali priliku da vide celu svađu. "Ovo je isfolirano, ona uvek napravi haos na početku rijalitija", rekao je… »
Umalo se pobile zbog Tomovića tokom ulaska u Zadrugu! Ovo niko nije video: A Jelena Krunić dolivala ulje na vatru! Šok…

Umalo se pobile zbog Tomovića tokom ulaska u Zadrugu! Ovo niko nije video: A Jelena Krunić dolivala ulje na vatru! Šok…

Kurir 07.09.2019
Svađa između Ive Grgurić i Tare Simov zbog Vladimira Tomovića izbila je tokom ulaska u "Zadrugu 3", a to niko nije mogao da vidi! Jelena Krunić bila je prisutna i, kako je sama priznala, dolivala je ulje na vatru. "Umrla sam od smeha vezano za ovu… »
Zamalo tuča! Krunićeva tvrdi da se smirila, ali nju ne trpi: Evo kojoj učesnici je odmah bacila kosku! (kurir TV)

Zamalo tuča! Krunićeva tvrdi da se smirila, ali nju ne trpi: Evo kojoj učesnici je odmah bacila kosku! (kurir TV)

Kurir 07.09.2019
Jelena Krunić ušla je u rijaliti, a već je napravila haos i to sa jednom od novih učesnica Tarom Simov. Tara je poznata po tome što je iznosila škakljive informacije o Ani Korać, a sada zamalo da se potuče sa Jelenom. "Izbio je problemčić sa… »
Devojke se već bore oko Tomovića: Tara Simov je odlepila za njim, ovu rijaliti takmičarku je surovo napala! (Kurir TV)

Devojke se već bore oko Tomovića: Tara Simov je odlepila za njim, ovu rijaliti takmičarku je surovo napala! (Kurir TV)

Kurir 07.09.2019
Iva Grgurić je nova učesnica "Zadruge 3", a već se posvađala sa Tarom Simov, sa kojom je konfikt imala i Jelena Krunić. "Ja sam naslonila glavu na Tomovića, a onda je Tara rekla da se maknem. Ja sam negodovala, a ona me vređala na nacionalnoj… »
Najtužnija priča zadruge 3: Milica je ostavljena u domu za nezbrinutu decu, a sa 18 otišla iz Srbije! Evo šta se desilo s…

Najtužnija priča zadruge 3: Milica je ostavljena u domu za nezbrinutu decu, a sa 18 otišla iz Srbije! Evo šta se desilo s…

Kurir 07.09.2019
Milica Kemež, koja dolazi iz Novog Sada, ispričala je svima tužnu, životnu priču, pred ulazak u "Zadrugu 3". Naime, ona je kao beba ostavljena u domu za nezbrinutu decu, a jednog od roditelja je tek upoznala kasnije. "Ostavljena sam u domu za… »

Vesti dana »