Povezane vesti
Nastavljamo tamo gde je Oliver stao
Politika 07.09.2019
Za 19 meseci sekretarica i ja smo više puta saslušavane u Prištini, ali smo faktički bile prepuštene same sebi, jedina podrška nam je bila država Srbija. Svi u SDP-u, u kojem smo godinama bili kao porodica, posebno u vreme kada je naš šef tri i po godine… »
Ksenija Božović: Svi članovi bili upoznati sa daljim delovanjem GI SDP
N1 Info 07.09.2019
Potpredsednica Građanske inicijative SDP, stranke ubijenog Olivera Ivanovića, Ksenija Božović izjavila je da u priključivanju GI SDP Srpskoj listi u izborima na Kosovu, "ništa nije rađeno ispod žita", kao i da su o toku razgovora o tome bili upoznati svi… »
Ksenija Božović: Svi članovi su bili upoznati sa daljim delovanjem GI SDP
Beta 07.09.2019
Potpredsednica Gradjanske inicijative (GI) "Srbija, demokratija pravda" (SDP), stranke ubijenog Olivera Ivanovića, Ksenija Božović izjavila je da u priključivanju GI SDP Srpskoj listi u izborima na Kosovu, "ništa nije radjeno ispod žita", kao i da su o… »
Kosovski naprednjaci podstiču gaženje moralnih vrednosti
Danas 07.09.2019
Kosovski političari o odluci Ksenije Božović iz Građanske inicijative Srbija, demokratija, pravda - Oliver Ivanović da na kosovskim izborima izađe sa Srpskom listom O razlozima zbog kojih je Ksenija Božović, članica Građanske inicijative Srbija… »
Vesti dana »

Stižu kiša i gromovi, moguće i nevreme: Ovi delovi Srbije biće prvi na udaru promene
Telegraf pre 2 satajoš 8 povezanih

Gori nebo nad rusijom! Odjekuju eksplozije! Ukrajinci ne štede dronove! Pogođeni ključni strateški objekti (foto/video)
Kurir pre 18 minutajoš 5 povezanih

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane