Povezane vesti

Stefan Karić zaveo pola rijaliti kuće, a nema ni 12 sati kako je tamo! Miksi ne može da veruje svojim očima! Evo s kim je…

Stefan Karić zaveo pola rijaliti kuće, a nema ni 12 sati kako je tamo! Miksi ne može da veruje svojim očima! Evo s kim je…

Kurir 07.09.2019
Već prve noći u "Zadruzi 3" nastao je problem u spavaćoj sobi, oko kreveta koji su odabrali Vladimir Tomović i Stefan Karić. Naime, prvenstveno je tu trebalo da spava i Tara Simov, a onda Nina Babić nije mogla da nađe krevet za sebe! Predloženo… »
Prve noći završili ispod jorgana: Nisu mogli da izdrže pa se osamili u hotelu, a ona se uvukla u krevet Stefana Karića

Prve noći završili ispod jorgana: Nisu mogli da izdrže pa se osamili u hotelu, a ona se uvukla u krevet Stefana Karića

Blic 07.09.2019
Prve simpatije rodile su se već prve noći u "Zadruzi 3", pa su tako neki učesnici završili zajedno u krevetu. Stefan Karić je, po svemu sudeći, "bacio oko" na Natašu Radan, devetnaestogodišnju crnku koja se noćas topila u njegovom prisustvu. Kako… »
Došla sam u rijaliti da nađem ljubav svog života! Krunićeva je povratnik, a evo na koga je odmah bacila oko! (foto)

Došla sam u rijaliti da nađem ljubav svog života! Krunićeva je povratnik, a evo na koga je odmah bacila oko! (foto)

Kurir 07.09.2019
Jelena Krunić ušla je u "Zadrugu 3", a odmah iza nje i Vladimir Adžić, koji je priznao da je zauzet momak. Ipak, ovo Krunićevoj nije nimalo zasmetalo pa se smeškala dok je personalni trener u jednom trenutku čak počeo da crveni. "Došla sam da… »

Vesti dana »