Povezane vesti
Novosađani udišu vazduh prve kategorije
Moj Novi Sad 08.09.2019
Najzagađeniji vazduh u Srbiji je u Beogradu, Nišu, Sremskoj Mitrovici, Kosjeriću, Smederevu, Užicu i Pančevu dok je on najčistiji u Novom Sadu, ali i Boru, pokazao je godišnji izveštaj Agencije za zaštitu životne sredine. Zagađenju najviše… »
Kakav vazduh udišete u vašem gradu: Najčistiji je u Novom Sadu, a najzagađeniji u Beogradu
Telegraf 08.09.2019
Zagađenju najviše doprinose fosilna goriva i saobraćaj, navodi direktor Agencije za zaštitu životne sredine. U Srbiji najzagađeniji vazduh udišu stanovnici Beograda, Niša, Sremske Mitrovice, Kosjerića, Smedereva, Uzica i Pančeva, dok je on… »
Najčistiji vazduh u Novom Sadu, zagađen u Pančevu, Beogradu, Nišu...
RTV 08.09.2019
NOVI SAD - U Srbiji najzagađeniji vazduh udišu stanovnici Beograda, Niša, Sremske Mitrovice, Kosjerića, Smedereva, Užica i Pančeva dok je on najčistiji u Novom Sadu, ali i Boru, pokazao je godišnji izveštaj Agencije za zaštitu životne sredine… »
Vesti dana »

Traže pritvor za 10 osoba zbog katastrofe u Kočanima: Tužilaštvo Severne Makedonije napravilo poseban tim za procesuiranje nesreće
Večernje novosti pre 2 satajoš 13 povezanih

Dačić o navodnoj upotrebi zvučnog topa: Policija nije upotrebila ni pendrek, a kamoli nešto drugo
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

„Da se utvrdi šta se tačno dogodilo tokom 15 minuta tišine na protestu“: Naložilo OJT u Beogradu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana