Povezane vesti
Stigle 4 ponude za Kombanku
Kamatica 09.09.2019
On je dodao da ukoliko sve neobavezujuće ponude ispune uslove, kreće se u sledeću fazu kada će ponuđači analizirati poslovanje banke, da bi potom usledile obavezujuće ponude. "U svakom slučaju, četiri zainteresovana partnera za Komercijalnu banku… »
Sutra otvaranje ponuda za Komercijalnu banku
RTV 09.09.2019
BEOGRAD - Koverte pristiglih ponuda za kupovinu akcija u Komercijalnoj banci biće otvorene sutra, 10. septembra. Rok za dostavljanje neobavezujućih ponuda istekao je u petak, 6. septembra. Ministarstvo finansija objavilo je 31. maja javni poziv za… »
Četiri igrača ostala u trci za Komercijalnu banku
Danas 09.09.2019
Sutra otvaranje neobaveznih ponuda za državne akcije najveće domaće banke Sutra, 10. decembra Ministarstvo finansija će otvoriti neobavezne ponude za kupovinu državnih akcija Komercijalne banke koje su stigle do 6. septembra u Kneza Miloša 20, a prema… »
Vesti dana »
Šta je obeležilo današnju sednicu Odbora za odbranu: „Veselin Milić je udaljen iz službe“
Nedeljnik pre 24 satajoš 44 povezane
Miroslav Aleksić: Ko je štitio Milića i zašto nema izveštaja o njegovom radu?
Glas Šumadije pre 2 satajoš 37 povezanih
(Video) Nisam verovao da mogu da dobijem Novaka Fonseka najvećom pobedom u karijeri ulepšao mami rođendan
Dnevnik pre 24 satajoš 74 povezane
Čačak dobio tehničku vodu; iz Robnih rezervi flaširana voda Moravičkom okrugu, vojska obezbedila još cisterni
RTS pre 24 satajoš 55 povezanih
Jovanović: U drugom poluvremenu smo bili čvršći i znali šta želimo u napadu
Radio sto plus pre 1 satjoš 57 povezanih



