Povezane vesti

Brnabić košarkašima: Glavu gore i hvala za sav trud

Brnabić košarkašima: Glavu gore i hvala za sav trud

Dnevnik 10.09.2019
BEOGRAD: Premijerka Srbije Ana Brnabić uputila je reči podrške košarkašima Srbije na Svetskom prvenstvu koje se održava u Kini. Napred naši "Orlovi"! Glavu gore i hvala vam za sav trud, svo požrtvovanje i ljubav koju dajete našoj zemlji. Idemo… »
Đorđević: Svi su krivi za ovo, ja na prvom mestu

Đorđević: Svi su krivi za ovo, ja na prvom mestu

RTS 10.09.2019
Selektor košarkaša Srbije Aleksandar Đorđević, posle poraza od Argentine u četvrtfinalu Svetskog prvenstva, rekao je da je tim podbacio u najvažnijoj utakmici na turniru. "Mnogo se nekih stvari izdešavalo koje su uticale na sve ovo. Probali smo da… »
„Skola mi je pre godinu dana prorekao polufinale“

„Skola mi je pre godinu dana prorekao polufinale“

Vesti online 10.09.2019
Selektor Argentine Serhio Ernandez je posle plasmana u polufinale otkrio anegdotu sa legendom „gaučosa“ Luisom Skolom. – Pre godinu dana mi je Luis Skola posle treninga ili utakmice, ne sećam se dobro, rekao: „Mi možemo da igramo polufinale… »
Bjelica: Treba da budem lider, a igrao sam očajno (video)

Bjelica: Treba da budem lider, a igrao sam očajno (video)

Sputnik 10.09.2019
Košarkaši Srbije poraženi su od Argentine sa 97:87 u četvrtfinalu Mundobasketa. Nemanja Bjelica je bio samokritičan nakon eliminacije Srbije u četvrtfinalu Svetskog prvenstva od Kini. Iako je Srbije važila za jednog od favorita na prvenstvu… »
Legenda Skola posle pobede nad Srbijom: Ovo je daleko od čuda, verovali smo da ćemo biti ovde!

Legenda Skola posle pobede nad Srbijom: Ovo je daleko od čuda, verovali smo da ćemo biti ovde!

Kurir 10.09.2019
Argentinski košarkaš Luis Skola rekao je danas da je njegova ekipa zaslužila da pobedi Srbiju i istakao da plasman u polufinale Svetskog prvenstva u Kini nije nikakvo čudo. "Odigrali smo veoma dobru utakmicu. Mi smo dobar tim. Do sada smo bili… »
Bjelica: Imamo srce, ali ovo boli...

Bjelica: Imamo srce, ali ovo boli...

RTS 10.09.2019
Nemanja Bjelica priznaje da mnogo boli poraz od Argentine u četvrtfinalu Svetskog prvenstva. Košarkaši Srbije poraženi su od Argentine sa 97:87. "Šta da kažem posle ovakvog poraza... Preuzimam punu odgvornost što nisam mentalno bio spreman za ovu… »
Raduljica: Nismo odgovorili na pravi način

Raduljica: Nismo odgovorili na pravi način

RTS 10.09.2019
Kapiten Miroslav Raduljica rekao je nakon meča da jednostavno nismo uspeli, nema tragedije. Nismo prelomili meč u našu korist. „Oni su pogađali, mi smo promašivali. U nekim momentima prosto nismo imali ideju. Dobili su nas, nema se šta pametno sad… »
Selektor Đorđević posle debakla u Kini: Ovo je dobra grupa momaka, ponosan sam što sam njihov trener! Došli smo kao tim…

Selektor Đorđević posle debakla u Kini: Ovo je dobra grupa momaka, ponosan sam što sam njihov trener! Došli smo kao tim…

Kurir 10.09.2019
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Djordjević rekao je da je Argentina zaslužila pobedu u današnjem meču i plasman u polufinale Svetskog prvenstva. "Težak poraz za nas, boli nas ovo. Mogli ste iz reči Nemanje Bjelice da shvatite… »
Argentina raspršila snove o medalji srpskih košarkaša

Argentina raspršila snove o medalji srpskih košarkaša

Glas Amerike 10.09.2019
DONGUAN — Košarkaška reprezentacija Srbije doživela je i drugi uzastopni poraz na Svetskom prvenstvu u Kini - 97:87 (25:23, 29:26, 14:18, 29:20) protiv Argentine, ali za razliku od onog pre dva dana od Španije, ovaj ih je eliminisao iz borbe za… »
Društvene mreže se usijale Navijači Srbije besni na košarkaše: Za sve je kriv jedan čovek! (foto)

Društvene mreže se usijale Navijači Srbije besni na košarkaše: Za sve je kriv jedan čovek! (foto)

Kurir 10.09.2019
Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas od Argentine 97:87 (23:25, 26:29, 18:14, 29:20) u četvrfinalu Svetskog prvenstva u Kini. Posle ubedljive i velike borbe Argentinci su izborili plasman među četiri najbolje ekipe, dok će izabranici… »
Kurir anketa: Ko je kriv za debakl Orlova u Kini?

Kurir anketa: Ko je kriv za debakl Orlova u Kini?

Kurir 10.09.2019
Košarkaška reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u polufinale Svetskog prvenstva u Kini, pošto je danas u četvrfinalu izgubila od Argentine sa 87:97 (23:25, 26:29, 18:14, 20:29). Srbija će se tako boriti za plasman od petog do osmog mesta… »
Doživi prvenstvo - šta se desilo sa reprezentacijom Srbije? Kako smo od prvog favorita postali gubitnici?

Doživi prvenstvo - šta se desilo sa reprezentacijom Srbije? Kako smo od prvog favorita postali gubitnici?

Kurir 10.09.2019
Reprezentacija Srbije ispraćena je na Svetsko prvenstvo u Kini kao jedan od glavnih favorita za osvajanje zlatne medalje. Posle uvodnih pobeda mediji su pisali hvalospeve o Đorđevićevom timu a onda su nam se desile Španija i Argentina.... O uzrocima… »
Bistra glava za mnogo žešći pristup

Bistra glava za mnogo žešći pristup

Danas 10.09.2019
Košarkaši Srbije danas protiv Argentine (13.00) igraju za plasman u polufinale Svetskog prvenstva u Kini Loše izdanje protiv Španije, na polju samopouzdanja možda i najproblematičnije, proizvelo je današnji okršaj košarkaša Srbije protiv… »

Vesti dana »