Povezane vesti

Đorđević: Nismo bili dobro mentalno pripremljeni

Đorđević: Nismo bili dobro mentalno pripremljeni

Vesti online 10.09.2019
Izjava selektora košarkaša Saleta Đorđevića posle bolnog poraza od Argentine 97:87 u četvrtfinalu Svetskog prvenstva. – Ovo je veoma težak poraz, ali kao što je Bjelica rekao, rekao bih mnogo toga. Ovi momci su bili pod neverovatnim mentalnim… »
Svi su plakali, izvinjavamo se Srbiji, igrao sam sra**e: Emotivni Bjelica o Vasi i krahu u Kini!

Svi su plakali, izvinjavamo se Srbiji, igrao sam sra**e: Emotivni Bjelica o Vasi i krahu u Kini!

Telegraf 10.09.2019
Bilo je burno posle poraza od Argentine. Nemanja Bjelica bio je iskren posle poraza od Argentine u četvrtfinalu Mundobasketa. Orlovi su potpuno nadigrani od latinoameričke selekcije, iako su bili u jednom trenutku prvi favoriti turnira. - Hteo bih mnogo… »
Ja sam prvi krivac, a onda svi zajedno: Đorđević preuzeo odgovornost za ranu eliminaciju iz borbe za medalju na SP (video)

Ja sam prvi krivac, a onda svi zajedno: Đorđević preuzeo odgovornost za ranu eliminaciju iz borbe za medalju na SP (video)

Večernje novosti 10.09.2019
Tek sad shvatam da je bilo pritiska, mentalne blokade za koju smo mislili da ne postoji – rekao je selektor “orlova”. OD IZVEŠTAČA "NOVOSTI": KINA NAMRGOĐENOG, ljutog lica, Aleksandar Đorđević izašao je sa terena dvorane u Donguanu posle… »
Bjelica se izvinio navijačima: Nismo se mentalno spremili, ubija me ovaj poraz (video)

Bjelica se izvinio navijačima: Nismo se mentalno spremili, ubija me ovaj poraz (video)

Večernje novosti 10.09.2019
Nismo bili spremni za ovaj meč, pre svega mentalno, posebno ja. Kao jedan od lidera sam igrao sr**e. Videli smo kako su oni slavili, sa suzama, zaslužili su ovo - priča Nemanja. OD IZVEŠTAČA "NOVOSTI": KINA SUZE Bogdana Bogdanovića natopile su… »
Skola se ljuti: Čudo? Nije ovo nikakvo čudo...

Skola se ljuti: Čudo? Nije ovo nikakvo čudo...

Mozzart sport 10.09.2019
"Reći ću vam jednu stvar - mi smo u našem taboru imali 22 čoveka koji su poslednja dva meseca verovali da će biti ovde gde su sada. To je jedino važno"... Duša argentinskog tima - Luis Skola, bio je poprilično iznerviran posle velike pobede nad… »
Đorđević o euforiji, pritisku, suđenju... (video)

Đorđević o euforiji, pritisku, suđenju... (video)

Sportski žurnal 10.09.2019
- Došli smo ovde kao tim, vratićemo se kao tim. Ponosan sam na ove momke. Ovo je dobra grupa momaka, počastvovan sam što sam njihov trener. Uvek su davali 100 odsto, ali nešto je nedostajalo u poslednje dve utakmice. Ali, to je košarka - rekao je… »
Bjelica: Je..no smo dobra grupa ljudi! Želeli smo da osvojimo ovo

Bjelica: Je..no smo dobra grupa ljudi! Želeli smo da osvojimo ovo

Sportski žurnal 10.09.2019
Nemanja Bjelica je sjajan momak i veliki igrač. Takav je jer uzdignute glave stoji i kada gubi, u trenutku velikog razočarenja, nakon utakmice u kojoj je pokušao sve. Možda i previše. – Rekao bih toliko toga, ali ću se potruditi da skratim –… »
Svi smo plakali, igrao sam sr*nje Bjelica kakvog do sada još niste videli: Izvinjavamo se celoj Srbiji! (video)

Svi smo plakali, igrao sam sr*nje Bjelica kakvog do sada još niste videli: Izvinjavamo se celoj Srbiji! (video)

Kurir 10.09.2019
Nemanja Bjelica i selektor Đorđević bili su ti koji su morali posle meča da izađu na najtežu konferenciju za novinare na ovogodišnjem Mundobasketu. Nemanja Bjelica bio je kao i uvek iskren i bez dlake na jeziku pričao je o porazu od Argentine… »
Jović: Odbrana nije odradila najbolji deo posla

Jović: Odbrana nije odradila najbolji deo posla

Dnevnik 10.09.2019
DONGUAN: Košarkaši Srbije Stefan Jović i Bogdan Bogdanović istakli su da je uzrok poraza od Argentine u četvrfinalu Svetskog prvenstva loša igra u odbrani. "Naša odbrana nije odradila najbolji deo posla, 97 primljenih poena dovoljno govori o tome… »
Raduljica: Što tragedija?

Raduljica: Što tragedija?

Mozzart sport 10.09.2019
“Košarka je igra“, dodaje kapiten srpske reprezentacije. Nemanja Bjelica maltene u suzama, Bogdan Bogdanović pognute glave, mada bi trebalo da je ponosno drži uspravnom. Narod u očajanju, navikao je na lepe vesti od košarkaška. Ali kapiten… »
Raduljica: Šta je tragedija? (video)

Raduljica: Šta je tragedija? (video)

Večernje novosti 10.09.2019
Što tragedija? Košarka je igra, izgubili smo, nema tragedije – rekao je kapiten Srbije posle poraza od Argentine u četvrtfinalu Mundobasketa. “Orlovi” nisu uspeli da se plasiraju u borbu za medalju na Mundobasketu u Kini. U najvažnijoj utakmici… »
Bjelica: Izvinjenje navijačima, Argentina je zaslužila pobedu

Bjelica: Izvinjenje navijačima, Argentina je zaslužila pobedu

Beta 10.09.2019
Košarkaš Srbije Nemanja Bjelica izvinio se danas navijačima zbog poraza u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kini, rekao je da njegova ekipa nije bila psihički spremna za meč protiv Argentine i istakao da on kao jedan on lidera tima preuzima… »
‘Blagosloven sam što sam njihov trener’: Đorđević pokušao da objasni razloge debakla! (video)

‘Blagosloven sam što sam njihov trener’: Đorđević pokušao da objasni razloge debakla! (video)

Hot sport 10.09.2019
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević bio je surovo iskren posle neočekivanog poraza od Argentine u četvrtfinalu Svetskog kupa u Kini (87:97). Đorđević je istakao da se njegovi izabranici nisu izborili sa velikim… »
‘Da li je ovaj poraz tragedija’: Raduljica besno odbrusio novinarima zbog pitanja posle meča!

‘Da li je ovaj poraz tragedija’: Raduljica besno odbrusio novinarima zbog pitanja posle meča!

Hot sport 10.09.2019
Kapiten košarkaša Srbije Miroslav Raduljica bio je vidno ljut posle poraza od Argentine u polufinalu Mundobasketa u Kini. Argentinci su, slobodno se to može reći, šokirali ‘orlove’, potpuno ih nadigrali i savladali sa 97:87, čime je Srbija… »
Brutalno iskren: Nemanja Bjelica posle poraza od Argentine: Narode, izvini, igrao sam kao g****! A ostatak ekipe...

Brutalno iskren: Nemanja Bjelica posle poraza od Argentine: Narode, izvini, igrao sam kao g****! A ostatak ekipe...

Sportal blic 10.09.2019
Jedan od najiskusnijih košarkaša naše reprezentacije, Nemanja Bjelica, preuzeo je odgovornost za ispadanje Srbije iz konkurencije za medalju na Svetskom prvenstvu, na kome su "orlovi" izgubili sa 87:97 od Argentine u četvrtfinalu. "Toliko bih toga da… »
Đorđević: Mislio sam da su čvrsti, iskusni, lideri...

Đorđević: Mislio sam da su čvrsti, iskusni, lideri...

N1 Info 10.09.2019
Selektor reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević je teško podneo poraz od Argentine u četvrtfinalu Svetskog prvensta u Kini. Orlovi su izgubili 97:87 i u nastavku šampionata boriće se za plasman od 5. do 8. mesta. "Boli, ovo je težak poraz… »
Beli o nespremnim "orlovima"!

Beli o nespremnim "orlovima"!

Sportske.net 10.09.2019
Košarkaš Srbije Nemanja Bjelica izvinio se danas navijačima zbog poraza u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kini, rekao je da njegova ekipa nije bila psihički spremna za meč protiv Argentine i istakao da on kao jedan on lidera tima preuzima… »
Počeo da psuje pred novinarima: "j*beno smo dobra ekipa!" Dosta mu je (video)

Počeo da psuje pred novinarima: "j*beno smo dobra ekipa!" Dosta mu je (video)

Alo 10.09.2019
Srbija je u četvrtfinalu Svetskog prvenstva poražena od Argentine. Reprezentativac Srbije Nemana Bjelica bio je vidno utučen nakon poraza od Argentine. - Rekao bih toliko toga, ali ću se potruditi da skratim. Težak poraz za nas. Prvo, hoću da se… »
Bjelica na ivici suza: Igrao sam kao go..o, ali mi smo grupa je..no dobrih momaka

Bjelica na ivici suza: Igrao sam kao go..o, ali mi smo grupa je..no dobrih momaka

Mozzart sport 10.09.2019
On uverava da su svi igrači pružili sve od sebe za plasman u polufinale, ali su to činili na pogrešan način. Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica potpuno je svestan da je bio jedan od onih koji su podbacili u četvrtfinalnom meču sa Argentinom, pa… »
Bjelica: Svi smo plakali, igrao sam sr**e! Izvinjavamo se naciji koja je verovala u nas!

Bjelica: Svi smo plakali, igrao sam sr**e! Izvinjavamo se naciji koja je verovala u nas!

Hot sport 10.09.2019
Neočekivani poraz reprezentacije Srbije dosta boli. Argentinci nakon pobede 97:87 slave prolaz u polufinale Teško je palo navijačima, ali još teže je bilo igračima. Nemanja Bjelica je nakon meča izašao pred novinare i otvorio je dušu. – Hteo… »

Vesti dana »