Povezane vesti

Nova smena u Beloj kući: Tramp otpustio Džona Boltona

Nova smena u Beloj kući: Tramp otpustio Džona Boltona

Glas Amerike 10.09.2019
Predsednik Donald Tramp otpustio je u utorak savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona, s kojim nije bio saglasan u pogledu niza spoljnopolitičkih pitanja, među kojima su Severna Koreja, Iran, Avganistan i Rusija. "Sinoć sam obavestio Džona… »
Bolton:Ja sam podneo ostavku, Tramp odgovorio-da sutra pričamo

Bolton:Ja sam podneo ostavku, Tramp odgovorio-da sutra pričamo

Dnevnik 10.09.2019
VAŠINGTON: Odlazeći američki savetnik za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je da je on u ponedeljak veče ponudio ostavku američkom predsedniku Donaldu Trampu, na šta mu je ovaj predložio da razgovaraju sutra. On je to napisao na svom… »
Tramp otpustio Džona Boltona

Tramp otpustio Džona Boltona

RTS 10.09.2019
Savetnik za nacionalnu bezbednost, Džon Bolton, podneo je ostavku nedugo nakon što mu je američki predsednik Donald Tramp saopštio da mu njegove usluge u Beloj kući nisu potrebne. Bolton je treći savetnik za nacionalnu bezbednost od dolaska Trampa u… »
Bela kuća saopštila ko će obavljati dužnost umesto Boltona

Bela kuća saopštila ko će obavljati dužnost umesto Boltona

Vesti online 10.09.2019
Čarli Kampermen imenovan je za vršioca dužnosti savetnika američkog predsednika za nacionalnu bezbednost, umesto smenjenog Džona Boltona, saopšteno je iz Bele kuće. Kapermen je do sada bio Boltonov zamenik. Portparol Bele kuće Hogan Hidli je… »
Šut karta za prijatelja Srba: Tramp otpustio Boltona, protivnika nezavisnosti Kosova, a evo šta je presudilo savetniku…

Šut karta za prijatelja Srba: Tramp otpustio Boltona, protivnika nezavisnosti Kosova, a evo šta je presudilo savetniku…

Kurir 10.09.2019
Predsednik SAD Donald Trsmp otpustio je Džona R. Boltona, svog trećeg savetnika za nacionalnu bezbednost, u utorak zbog nesuglasica oko načina rešavanja velikih izazova poput Irana, Severne Koreje i Avganistana. Tramp je objavio odluku na Tviteru… »
Tramp otpustio Džona Boltona, svog savetnika za nacionalnu bezbednost

Tramp otpustio Džona Boltona, svog savetnika za nacionalnu bezbednost

Novi magazin 10.09.2019
Američki predsednik Donald Tramp otpustio je svog savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona. U danas objavljenoj tviter poruci Tramp je rekao da se "snažno nije slagao" sa mnogim Boltonovim predlozima, kao i mnogi drugi u administraciji… »
Šok iz bele kuće: Tramp otpustio Džona Boltona

Šok iz bele kuće: Tramp otpustio Džona Boltona

Blic 10.09.2019
Predsednik SAD Donald Tramp objavio je na svom Tviter profilu da je otpustio savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona. Tramp je na svom Tviter profilu saopštio da je sinoć informisao Džona Boltona da njegove usluge više nisu neophodne u Beloj… »
Džon Bolton: Tramp otpustio sekretara za nacionalnu bezbednost

Džon Bolton: Tramp otpustio sekretara za nacionalnu bezbednost

Radio 021 10.09.2019
Tramp je rekao da se nije slagao sa mnogim Boltovim predlozima. EPA Džon Bolton je bio treći Trampov sekretar za nacionalnu bezbednost Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp otpustio je savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona… »
Haos u Beloj kući: Tramp otpustio Džona Boltona

Haos u Beloj kući: Tramp otpustio Džona Boltona

Večernje novosti 10.09.2019
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp otpustio je savetnika Džona Boltona, prenose mediji. Američki predsednik Donald Tramp otpustio je danas savetnika za nacionalnu bezbednost Bele kuće Džona Boltona zbog, kako je rekao velikih… »
"Ostavku sam ponudio Još sinoć": Oglasio se i Bolton nakon Trampovog tvita

"Ostavku sam ponudio Još sinoć": Oglasio se i Bolton nakon Trampovog tvita

Blic 10.09.2019
Savetnik predsednika SAD za nacionalnu bezbednost u ostavci Džon Bolton oglasio se nakon što je predsednik Donald Tramp na Tviteru objavio da je Bolton smenjen. "Još sinoć sam ponudio ostavku, ali je predsednik Tramp rekao: "Hajde da pričamo o tome… »
Tramp otpustio Boltona zbog neslaganja,novi sledeće nedelje

Tramp otpustio Boltona zbog neslaganja,novi sledeće nedelje

IndeksOnline 10.09.2019
VAŠINGTON – Američki predsednik Donald Tramp otpustio je danas savetnika za nacionalnu bezbednost Bele kuće Džona Boltona zbog, kako je rekao velikih neslaganja oko brojnih pitanja. On je na svom Tviteru naveo da je prethodne noći obavestio Boltona… »
Džon Bolton podneo ostavku na Trampov zahtev

Džon Bolton podneo ostavku na Trampov zahtev

N1 Info 10.09.2019
Džon Bolton, savetnik za nacionalnu bezbednost u Beloj kući podneo je ostavku na zahtev predsednika Donalda Trampa, koji je saopštio da je zatražio njegovu ostavku zbog brojnih političkih neslaganja, prenosi Glas Amerike. "Sinoć sam obavestio Džona… »

Vesti dana »