Povezane vesti

Kako do OI? Ovo je jedini način, ima i veliki problem!

Kako do OI? Ovo je jedini način, ima i veliki problem!

Sportske.net 11.09.2019
Reprezentacija Francuske je pobedom protiv Sjedinjenih Američkih Država uspela da se domogne Olimpijskih igara. Španija i Francuska su uspele da se plasiraju u polufinale Svetskog prvenstva i da se tako domognu Olimpijskih igara u Tokiju naredne… »
Kampaco: Đorđević je odličan trener i ja ga poštujem

Kampaco: Đorđević je odličan trener i ja ga poštujem

Vesti online 11.09.2019
Košarkaš Argentine istakao je da se njegova reprezentacija nije zadovoljila pobedom nad Srbijom na Svetskom prvenstvu u Kini. – Poštujem Sašu Đorđevića, on je odličan trener. Ipak, mi smo odigrali odličnu utakmicu. Moramo da prepoznamo značaj… »
Kampaco: Poštujem Đorđevića, on je veliki trener

Kampaco: Poštujem Đorđevića, on je veliki trener

N1 Info 11.09.2019
Košarkaš Argentine Fakundo Kampaco istakao je da se njegova reprezentacija nije zadovoljila pobedom nad Srbijom na Svetskom prvenstvu u Kini. Argentina je u četvrtfinalu savladala Srbiju sa 97:87. 22.09.2014. 22.09.2014. 22.09.2014. "Poštujem Sašu… »
Sale odlučio, bez treninga u borbu za peto mesto!

Sale odlučio, bez treninga u borbu za peto mesto!

Sportske.net 11.09.2019
Odluka selektora je da reprezentacija Srbije u meč razigravanja uđe bez treninga na terenu nakon poraza od Argentine. Srbija nije uspela da se plasira u polufinale Mundobasketa, poraženi smo od Argentine i teško da postoji neki poraz koji nas je više… »
Kampaco: Istorijska pobeda

Kampaco: Istorijska pobeda

Večernje novosti 11.09.2019
Nije lako razumeti dimenziju ovoga što smo postigli. Ali svesni smo da moramo da nastavimo ovako – rekao je plejmejker Argentine posle trijumfa protiv Srbije. FAKUNDO Kampaco je sjajno dirigovao igrom Argentine, uz 12 asistencija postigao je 19 poena u… »
Jutro posle: Đorđević odlučio da ništa ne menja, evo kako su “orlovi” počeli dan posle bolnog poraza

Jutro posle: Đorđević odlučio da ništa ne menja, evo kako su “orlovi” počeli dan posle bolnog poraza

Sportal blic 11.09.2019
poražena je od Argentine u četvrtfinalu 97:87, pa će se u nastavku Mundobasketa boriti za plasman od 5. do 8. mesta i olimpijsku vizu. Svima je teško pao poraz od “Gaučosa” koji su Srbiju “načetu” u meču sa Španijom dodatno dokusurili, i… »
"Naš narod je dobar i razumem njegovu: Frustraciju!" Nakon ovih reči Bjelici se ne može zameriti ama baš ništa! /video/

"Naš narod je dobar i razumem njegovu: Frustraciju!" Nakon ovih reči Bjelici se ne može zameriti ama baš ništa! /video/

Sportal blic 10.09.2019
Nemanja Bjelica razoren je posle poraza Srbije od Argentine u četvrtfinalu Mundobasketa u Kini. Srbija je izgubila 97:87, a Bjelica smatra da su "orlovi" razočarali dobar srpski narod. - Znam da je naš narod dobar narod, ali razumem i njihovu trenutku… »
Sa teom bi sve bilo drugačije: Vlade Đurović ističe da je izostanak sjajnog plejmejkera bio nenadoknadiv

Sa teom bi sve bilo drugačije: Vlade Đurović ističe da je izostanak sjajnog plejmejkera bio nenadoknadiv

Večernje novosti 10.09.2019
Bio nam je potreban baš za ove mečeve. Jokić i Bjelica nisu pomogli Bogdanu – smatra iskusni stručnjak u razgovoru za “Novosti”. SRCA su slomljena svim ljubiteljima košarke u Srbiji zbog preranog ispadanja izabranika Aleksandra Đorđevića iz… »
Argentinski košarkaši o pobedi nad Srbijom: Nismo se plašili, igrali smo jako

Argentinski košarkaši o pobedi nad Srbijom: Nismo se plašili, igrali smo jako

Danas 10.09.2019
Argentinski košarkaš Luis Skola rekao je danas da je njegova ekipa zaslužila da pobedi Srbiju i istakao da plasman u polufinale Svetskog prvenstva u Kini nije nikakvo čudo. „Odigrali smo veoma dobru utakmicu. Mi smo dobar tim. Do sada smo bili… »

Vesti dana »