Povezane vesti
Održan prvi sastanak vladine radne grupe za saradnju sa OEBS-om o izbornom procesu: Ovo su zaključci
Telegraf 11.09.2019
Članovi Radne grupe, kojom predsedava potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova dr Nebojša Stefanović, sagledali su šta je moguće u kratkom roku unaprediti. Radna grupa za saradnju sa Organizacijom za evropsku bezbednost i… »
Održan prvi sastanak Radne grupe za saradnju sa OEBS-om o izbornom procesu
N1 Info 11.09.2019
Radna grupa za saradnju sa Organizacijom za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) i Kancelarijom za demokratske institucije i ljudska prava održala je prvi sastanak na kojem su analizirane preporuke OEBS za unapređenje izbornog procesa u Srbiji… »
Prvi sastanak radne grupe i OEBS o izbornom procesu
Dnevnik 11.09.2019
BEOGRAD: Radna grupa za saradnju sa OEBS i ODIHR održala je prvi sastanak na kojem su analizirane preporuke OEBS-a za unapređenje izbornog procesa u Srbiji. Članovi Radne grupe, kojom predsedava potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova… »
Vesti dana »
Trampov plan za Gazu se neće ostvariti, ali će izazvati posledice: Analiza BBC urednika
BBC News pre 1 satjoš 30 povezanih
VIDEO Jokić je obesmislio američku ligu: U NBA ne veruju da gledaju jedinog ikad koji ovo može
Nova pre 1 satjoš 23 povezane
Teodosije: Srbi da glasaju u što većem broju, prepoznaće ko uživa poverenje i ugled
NIN pre 34 minutajoš 9 povezanih
Mali: Vlada obezbedila 12 milijardi za visoko obrazovanje, školarine manje za 50 odsto
Nova pre 23 minutajoš 8 povezanih