Povezane vesti

Nemačka kancelarka: Postoji šansa da dođe do izlaska Velike Britanije iz EU uz sporazum

Nemačka kancelarka: Postoji šansa da dođe do izlaska Velike Britanije iz EU uz sporazum

Večernje novosti 11.09.2019
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas da i dalje postoji šansa da dođe do izlaska velike Britanije iz EU uz sporazum, iako se Berlin priprema i za Bregzit bez sporazuma. Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas da i dalje… »
Merkel: I dalje postoje šanse za sporazum o Brexitu

Merkel: I dalje postoje šanse za sporazum o Brexitu

Slobodna Evropa 11.09.2019
Nemačka kancelarka Angela Merkel rekla je danas da i dalje gaji nadu o sporazumu izmedju Velike Britanije i EU o Brexitu uprkos neizvesnoj političkoj situaciji u Londonu. "Moje je čvrsto uverenje je da još imamo šanse da to postignemo na organizovan… »
Merkel: I dalje postoji šansa za sporazum o Bregzitu na organizovan način

Merkel: I dalje postoji šansa za sporazum o Bregzitu na organizovan način

N1 Info 11.09.2019
Nemačka kancelarka Angela Merkel rekla je da i dalje gaji nadu o sporazumu izmedju Velike Britanije i EU o Bregzitu uprkos neizvesnoj političkoj situaciji u Londonu. "Moje je čvrsto uverenje je da još imamo šanse da to postignemo na organizovan… »
Merkel: I dalje postoje šanse za sporazum o Bregzitu

Merkel: I dalje postoje šanse za sporazum o Bregzitu

Novi magazin 11.09.2019
Nemačka kancelarka Angela Merkel rekla je danas da i dalje gaji nadu o sporazumu između Velike Britanije i EU o Bregzitu uprkos neizvesnoj političkoj situaciji u Londonu. "Moje je čvrsto uverenje je da još imamo šanse da to postignemo na organizovan… »

Vesti dana »