Povezane vesti

Slađana Đokić za N1: Suspendovana sam s posla jer mi je ćerka na listi SLS

Slađana Đokić za N1: Suspendovana sam s posla jer mi je ćerka na listi SLS

N1 Info 11.09.2019
Srpska lista ocenila je da je odluka Centralne izborne komisije Kosova, kojom se određuje da je učešće na izborima omogućeno samo biračima sa kosovskim dokumentima, protivpravna i da predstavlja flagrantno kršenje zakona sa ciljem da se onemogući… »
Đurić: Onemogućavanje da se glasa sa ličnom kartom Srbije pokušaj da se Srbi zbrišu

Đurić: Onemogućavanje da se glasa sa ličnom kartom Srbije pokušaj da se Srbi zbrišu

Danas 11.09.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je danas da je odluka Centralne izborne komisije da na izborima mogu glasati samo birači sa kosovskim dokumentima protivna važećim zakonima i pokušaj da se Srbi u politčkom smislu… »
Srpska lista: CIK protivpravnom odlukom onemogućila Srbima da iskoriste svoje pravo glasa

Srpska lista: CIK protivpravnom odlukom onemogućila Srbima da iskoriste svoje pravo glasa

Telegraf 11.09.2019
Snažna inicijativa za ovakvu odluku dolazi od albanskih partija, ali i onih koji za sebe govore da su predstavnici Srba - smatra potpredsednik Srpske liste Dalibor Jevtić. Centralna izborna komisija (CIK) je svojom protivpravnom odlukom, koja… »
Srpska lista: Uputstvo CIK-a o dokumentima protivpravno

Srpska lista: Uputstvo CIK-a o dokumentima protivpravno

Novi magazin 11.09.2019
Srpska lista ocenila je danas da je odluka Centralne izborne komisije (CIK) Kosova, kojom se određuje da je učešće na izborima omogućeno samo biračima sa kosovskim dokumentima, protivpravna i da predstavlja flagrantno kršenje zakona sa ciljem da se… »
Srpska lista: Odluka CIK-a o kosovskim dokumentima na izborima protivpravna

Srpska lista: Odluka CIK-a o kosovskim dokumentima na izborima protivpravna

N1 Info 11.09.2019
Srpska lista ocenila je da je odluka Centralne izborne komisije (CIK) Kosova, kojom se određuje da je učešće na izborima omogućeno samo biračima sa kosovskim dokumentima, protivpravna i da predstavlja flagrantno kršenje zakona sa ciljem da se… »

Vesti dana »