Povezane vesti

Miljana Kulić i dalje ne veruje da je Nadežda trudna sa Tomom, kada je za to čula majka šestoro dece, poručila joj ovo…

Miljana Kulić i dalje ne veruje da je Nadežda trudna sa Tomom, kada je za to čula majka šestoro dece, poručila joj ovo…

Večernje novosti 12.09.2019
U Belu kuću stiglo je pismo kojim je Veliki šef obavestio zadrugare da prošlogodišnja učesnica Nadežda Biljić ostala u drugom stanju. U Belu kuću stiglo je pismo kojim je Veliki šef obavestio zadrugare da prošlogodišnja učesnica Nadežda… »
U rijaliti Zadruga 3 stigla je vest: Nadežda i Toma čekaju dete! (VIDEO)

U rijaliti Zadruga 3 stigla je vest: Nadežda i Toma čekaju dete! (VIDEO)

Svet plus 12.09.2019
Niko nije očekivao ovakvo obaveštenje! U rijaliti "Zadruga 3" stigla je vest: Nadežda Biljić i Toma Panić čekaju dete! Neki su zanemeli od šoka, dok se Bane Čolak krstio i isčuđavao. Prvo pismo Velikog šefa za danas je stiglo u sanduče, a… »
Toma naveo zašto neće pozvati nadeždu nakon saznanja da će postati roditelji, pa otkrio šta je Biljićeva poslala njegovoj…

Toma naveo zašto neće pozvati nadeždu nakon saznanja da će postati roditelji, pa otkrio šta je Biljićeva poslala njegovoj…

Blic 12.09.2019
Pevačica i bivša učesnica rijalitija ''Zadruga'' Nadežda Biljić otkrila je danas na svom profilu na Instagramu da je u blagoslovenom stanju, a kao dokaz priložila je i fotografiju testa za trudnoću. Nadežda je otkrila da je otac deteta Toma… »
"Danima imam mučnine": Nadežda će postati majka, a evo da li će se pomiriti sa tomom, koji ima zabranu prilaska pevačici

"Danima imam mučnine": Nadežda će postati majka, a evo da li će se pomiriti sa tomom, koji ima zabranu prilaska pevačici

Blic 11.09.2019
Nadežda Biljić potvrdila je u toku dana vest da je u drugom stanju i da će tata postati Toma Panić. Pevačica je pre mesec dana dobila batine od Tome, sa kojim je bila u vezi, posle čega on ima zabranu prilaska Nadeždi, a sad je ona priznala kako… »
Nadežda Biljić trudna: Pevačica podelila sa svima lepe vesti, pa se odmah oglasio Toma Panić

Nadežda Biljić trudna: Pevačica podelila sa svima lepe vesti, pa se odmah oglasio Toma Panić

Blic 11.09.2019
Nadežda Biljić objavila je lepe vesti da je u drugom stanju, a onda se oglasio i budući otac Toma Panić. Pevačica je pre mesec dana dobila batine od Tome, zbog čega je bila potresena, a sada je na Instagramu podelila da je trudna. - Ja sam od danas… »

Vesti dana »