Povezane vesti
Han: Nema napretka u procesu evropskih integracija bez slobode medija
N1 Info 12.09.2019
Doskorašnji evropski komesar za politiku susedstva i pregovore o proširenju Johanes Han obratio se video porukom učesnicima skupa Dani medija EU - Zapadni Balkan i poručio da je poruka Unije "kristalno jasna - nema napretka u procesu evropskih… »
Medijske slobode su pravo, ali i obaveza
RTV 12.09.2019
PODGORICA - Sloboda i održivost medija kao i odgovornosti političara i novinara za stanje na medijskoj sceni Zapadnog Balkana teme su konferencije "EU Zapadni Balkan dani medija", koja se od danas i sutra održava u Podgorici. U debati učestvuju… »
Danijelson: Sloboda medija preduslov za članstvo u EU
Glas Amerike 12.09.2019
Generalni direktor Direktorata za susjedstvo i pregovore o proširenju EU, Kristijan Danijelson, poručio je u četvrtak u Podgorici da se o slobodi medija ne može pregovarati i da je to preduslov za napredak prema članstvu u EU. Na otvaranju treće po redu… »
Han: Nema napretka na putu ka EU bez slobode medija
Danas 12.09.2019
Odlazeći evropski komesar za proširenje i susedsku politiku Johanes Han rekao je danas da su medijske slobode pod pretnjom, ne samo na Zapadnom Balkanu, već širom sveta kao i da bez slobode medija države Zapadnog Balkana ne mogu napredovati na putu ka… »
Vesti dana »

Prekinuta konstitutivna sednica Skupštine Zaječara, bačena dimna bomba i biber sprej
Sputnik pre 23 minutajoš 21 povezana

Uživo Ukrajina gubi grad za gradom Rusi izveli masivan vazdušni napad na Harkov, snimci su jezivi
Alo pre 23 minutajoš 59 povezanih

Hoće li oluje iz regiona pogoditi Srbiju? Od petka zahlađenje, padavine i snažni udari vetra
Mondo pre 2 satajoš 23 povezane

Brodovi koji prevoze humanitarnu pomoć za Gazu napadnuti zvučnim bombama i biber-sprejom
RTV pre 18 minutajoš 5 povezanih

Dva miliona ljudi evakuisano u Kini zbog supertajfuna, na Tajvanu najmanje 15 poginulih
BBC News pre 8 minutajoš 20 povezanih