Povezane vesti

Sahranjen Dalibor Andonov Gru! Repera ispratili uz Tiho noći, moje zlato spava! Jecaji odzvanjali grobljem! (kurir TV)

Sahranjen Dalibor Andonov Gru! Repera ispratili uz Tiho noći, moje zlato spava! Jecaji odzvanjali grobljem! (kurir TV)

Kurir 12.09.2019
Reper Dalibor Andonov Gru sahranjen je danas na Orlovači, 12. septembra, malo posle tri sata posle podneva. Udovicu Danicu držali su da ne padne čim je krenula povorka, kao i majku Vericu. Nju su polivali vodom, a ocu govorili da samo diše. Potresne… »
Govor koji kida dušu: "Dragi moj Dalibore, otišao si tamo gde se leti bez kajta... zvižduk će biti moja lozinka kad dođem…

Govor koji kida dušu: "Dragi moj Dalibore, otišao si tamo gde se leti bez kajta... zvižduk će biti moja lozinka kad dođem…

Blic 12.09.2019
Igor Lazić Nigor održao je potresan govor na sahrani svog kuma Dalibora Andonova Grua. Jecaji i suze odjekivali su grobljem Orlovača, gde je Gru sahranjen. - Dragi prijatelji skupio sam snage ako budem mogao da vam se obratim. Tišina! Ne prekidaj me… »
Muk ispred stana stradalog repera! Udovica Danica i otac svaki čas izlaze iz stana, nesrećna Gruova majka ne može da hoda od…

Muk ispred stana stradalog repera! Udovica Danica i otac svaki čas izlaze iz stana, nesrećna Gruova majka ne može da hoda od…

Kurir 12.09.2019
Reper Dalibor Andonov Gru poginuo je u ponedeljak 9. septembra u Zemunu, tokom vožnje kajta, a danas će biti sahranjen u 14.30 na groblju Orlovača. Njegovi roditelji, udovica Danica, sinovi Vuk i Relja neutešni su zbog njegove smrti, kao i mnogobrojni… »
Druže moj, neka te anđeli čuvaju! Prijatelji i kumovi se opraštaju od Grua! Čitulje poginulom reperu slamaju srce

Druže moj, neka te anđeli čuvaju! Prijatelji i kumovi se opraštaju od Grua! Čitulje poginulom reperu slamaju srce

Kurir 12.09.2019
Reper Dalibor Andonov Gru poginuo je u ponedeljak 9. septembra u Zemunu, tokom vožnje kajta. Njegovi roditelji, udovica Danica, sinovi Vuk i Relja i dalje su neutešni zbog njegove smrti, kao i mnogobrojni prijatelji, članovi porodice, poštovaoci… »

Vesti dana »