Povezane vesti

"Ja bez tebe ne mogu da živim": Gruova žena sa slikom u ruci pored sanduka, uz trubače ispraćen na večni počinak (video)

"Ja bez tebe ne mogu da živim": Gruova žena sa slikom u ruci pored sanduka, uz trubače ispraćen na večni počinak (video)

Blic 12.09.2019
Danica Andonov, udovica Dalibora Andonova Grua, na sahrani svog supruga sve vreme drži njegovu sliku u ruci. Dalibora Andonova Grua porodica i prijatelji ispraćaju na večni počinak uz pesmu "Ja bez tebe ne mogu da živim" koju sviraju trubači. Pored… »
Poslednji pozdrav, generacijo! Ceca se oprostila od Grua potresnom porukom: Srce joj je slomljeno! (foto)

Poslednji pozdrav, generacijo! Ceca se oprostila od Grua potresnom porukom: Srce joj je slomljeno! (foto)

Kurir 12.09.2019
Svetlana Ceca Ražnatović uputila je poginulom Daliboru Andonovu Gruu poslednju poruku, i na taj način se oprostila od, kako kaže, "generacije". Podsetimo, Gru je od Cece bio stariji svega tri meseca, a oboje su '73. godište. "Poslednji pozdrav… »
Svi su došli na gruovu sahranu! Odzvanjalo je groblje od jecaja i suza, a samo njih nije bilo da isprate repera!

Svi su došli na gruovu sahranu! Odzvanjalo je groblje od jecaja i suza, a samo njih nije bilo da isprate repera!

Kurir 12.09.2019
Reper Dalibor Andonov Gru sahranjen je danas na groblju Orlovača. Porodica i prijatelji ispratili su Grua na večni počinka, ali dve njegove najmilije osobe nisu prisustvovale sahrani. Naime, Gruovi sinovi, Vuk i Relja, nisu došli na sahranu… »
Imao je mnogo vernih prijatelja: Kada pogledate ove fotografije, videćete koliko ljudi je volelo Dalibora Andonova Grua

Imao je mnogo vernih prijatelja: Kada pogledate ove fotografije, videćete koliko ljudi je volelo Dalibora Andonova Grua

Blic 12.09.2019
Dalibor Andonov Gru, koji je tragično nastradao 9. septembra u Zemunu tokom vožnje kajta, sahranjen je danas, 12. septembra, na groblju Orlovača u Beogradu. Sahrani poznatog muzičara prisustvovao je veliki broj članova porodice i prijatelja, koji… »
"Putuj, sa druge strane reke... Tamo se leti bez kajta, tamo ne moraš ni da mašeš krilima"

"Putuj, sa druge strane reke... Tamo se leti bez kajta, tamo ne moraš ni da mašeš krilima"

Telegraf 12.09.2019
Oproštajni govor kojim je Niggor ispratio svog druga Grua na večni počinak slomio je i najtvrđa srca. Dalibor Andonov Gru sahranjen je u četvrtak, 12. septembra, na groblju Orlovača u Beogradu. Na večni počinak ispratilo ga je stotine ljudi, a… »
Dalibor Andonov Gru ispraćen na večni počinak uz pesmu "Tiho noći, moje zlato spava"

Dalibor Andonov Gru ispraćen na večni počinak uz pesmu "Tiho noći, moje zlato spava"

Prva 12.09.2019
Beogradski reper Dalibor Andonov Gru, koji je poginuo u ponedeljak u nesreći sa kajtom u Zemunu, sahranjen je na beogradskom groblju Orlovača u 14.30 časova. Sahrani je, uz Gruovu porodicu i prijatelje, prisustvovalo više stotina ljudi među kojima su… »
Gruov otac nepomično sedi ispred kapele: Porodica i prijatelji nemi od bola, u suzama nose cveće

Gruov otac nepomično sedi ispred kapele: Porodica i prijatelji nemi od bola, u suzama nose cveće

Blic 12.09.2019
Otac tragično nastradalog repera Dalibora Andonova Grua sve vreme nepomično stoji ispred kapele, nem od bola zbog gubitka sina. Dalibor Andonov Gru biće sahranjen danas u 14:30 sati na groblju Orlovača, a članovi njegove porodice u suzama primaju… »
Tuga u njenim očima slama srca: Gruova supruga slomljena od bola, porodica je pridržava (video)

Tuga u njenim očima slama srca: Gruova supruga slomljena od bola, porodica je pridržava (video)

Blic 12.09.2019
Danica Andonov, udovica pokojnog repera Dalibora Andonova Grua, jedva stoji na nogama na sahrani svog muža. Danica Andonov neutešna je i sve vreme plače, a pridržavaju je Gruov otac i brat, dok je sve vreme uz njih i Gruova majka. Na njenom licu… »

Vesti dana »