Povezane vesti
Smijenjen izvršni direktor Elektroprivrede BiH
Al Jazeera 13.09.2019
Nevad Ikanović smijenjen je zbog teškog stanja u rudnicima Zenica i Breza. Nevad Ikanović, izvršni direktor Elektroprivrede Bosne i Hercegovine, smijenjen je zbog teškog stanja u rudnicima Zenica i Breza, potvrdio je predsjednik Nadzornog odbora… »
Smenjen izvršni direktor Elektroprivrede BiH zbog teškog stanja u rudnicima
Blic 13.09.2019
Nevad Ikanović smenjen je s funkcije izvršnog direktora za proizvodnju Elektroprivrede BiH, potvrdio je predsednik Nadozornog odbora Elektroprivrede BiH Izet Žigić za Klix. - Nevad Ikanović je smenjen na jučerašnjoj redovnoj sednici Nadzornog odbara… »
Smenjen izvršni direktor Elektroprivrede BiH
Vesti online 13.09.2019
Nevad Ikanović smenjen je s funkcije izvršnog direktora za proizvodnju Elektroprivrede BiH, potvrdio je predsednik Nadozornog odbora Elektroprivrede BiH Izet Žigić za Klix. – Nevad Ikanović je smenjen na jučerašnjoj redovnoj sednici Nadzornog odbara… »
Vesti dana »

Veliki ruski napad na Kijev: Najmanje 13 mrtvih, više od 40 ranjenih
BBC News pre 1 satjoš 38 povezanih

Paradi u Pekingu 3. septembra prisustvovaće Kim Džong Un, Vladimir Putin i Masud Pezeškijan
Beta pre 2 satajoš 24 povezane