Povezane vesti

Vučić u Drvaru: Ne damo nikome da izvrće istoriju

Vučić u Drvaru: Ne damo nikome da izvrće istoriju

Politika 13.09.2019
Drvar - Poslednjih godina svi oko nas pokušavaju da umanje srpske žrtve i da nas proglase agresorima i krivcima za sve što se zbivalo, ali nikome nećemo da dozvolimo da izvrće istoriju i da od žrtve pravi dželata, a od srpskog naroda krivca za ono… »
Vučić u poseti BiH: Još će ispasti da su Srbi bili fašisti u Drugom svetskom ratu (foto)

Vučić u poseti BiH: Još će ispasti da su Srbi bili fašisti u Drugom svetskom ratu (foto)

Večernje novosti 13.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa saradnicima boravio u BiH. Posetio Drvar i rodnu kuću Gavrila Principa, a zatim je prisustvovao akademiji "Krajino moja" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa saradnicima boravi danas u BiH, gde je najpre sa… »
Vučić u Drvaru o pokušajima revizije istorije: Na kraju će ispasti da smo mi bili fašisti u Drugom svetskom ratu, a…

Vučić u Drvaru o pokušajima revizije istorije: Na kraju će ispasti da smo mi bili fašisti u Drugom svetskom ratu, a…

Kurir 13.09.2019
DRVAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Drvaru sa nacelnicima zapadnokrajiških opština - Drvar, Glamoč, Bosanski Petrovac i Bosansko Grahovo, poslanicima u parlamentu BiH i delegatima u Domu naroda Parlamenta Federacije BiH… »
Dodik i Vučić danas u Drvaru na centralnoj akademiji u pomen stradalim Srbima

Dodik i Vučić danas u Drvaru na centralnoj akademiji u pomen stradalim Srbima

Blic 13.09.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će danas i rodnu kuću Gavrila Principa u Grahovu. Dodik i Vučić prisustvovaće večeras u Drvaru centralnoj akademiji u pomen stradalim Srbima… »
Vučić danas u Drvaru: Dan sećanja i pomen na stradale Srbe u 20. veku

Vučić danas u Drvaru: Dan sećanja i pomen na stradale Srbe u 20. veku

Kurir 13.09.2019
DRVAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće danas u Drvaru povodom obeležavanja "Dana sećanja"- pomen na stradale Srbe u 20. veku. Vučić će tokom boravka u Drvaru obići i dečji vrtić "Majka hrabrost". Takođe, u Radničkom domu Vučić… »

Vesti dana »