Povezane vesti

Pun entuzijazma: Van la Para predstavljen na Marakani, a ciljeve koje je postavio sebi oduševiće zvezdaše!

Pun entuzijazma: Van la Para predstavljen na Marakani, a ciljeve koje je postavio sebi oduševiće zvezdaše!

Sportal blic 13.09.2019
Novi fudbaler Crvene zvezde Holanđanin Radživ van la Para izjavio je danas da je posle tri godine u Hadersfildu želeo novi izazov u karijeri i da je siguran kako je dolaskom u Beograd napravio pravi izbor. - Lep period je ostao iza mene u Hadersfildu… »
Zvezda predstavila Van La Paru (FOTO/VIDEO)

Zvezda predstavila Van La Paru (FOTO/VIDEO)

Vesti online 13.09.2019
Crvena zvezda je u završnici prelaznog roka angažovala krilnog napadača Radživa Van La Paru. Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela imao je reči hvale za novog prvotimca Van La Paru. – Radživ je prošao sve mlađe selekcije Fejnorda, igrao… »
Van la Para: Zadivljen sam kvalitetom treninga u Zvezdi

Van la Para: Zadivljen sam kvalitetom treninga u Zvezdi

Mozzart sport 13.09.2019
Holanđanin predstavljen na Marakani. Crvena zvezda je u završnici prelaznog roka angažovala krilnog napadača Radživa van la Paru. Holanađanin je na promociji u мedija centru stadiona Rajko Mitić istakao da mu je velika čast što će nositi… »
Van La para: Došao sam u Zvezdu jer mi je trebao izazov u karijeri! Čuo sam da je ‘derbi’ najveći meč u Srbiji

Van La para: Došao sam u Zvezdu jer mi je trebao izazov u karijeri! Čuo sam da je ‘derbi’ najveći meč u Srbiji

Hot sport 13.09.2019
Crvena zvezda je u završnici prelaznog roka angažovala krilnog napadača Radživa van la Paru. Holanađanin je na promociji u Medija centru stadiona „Rajko Mitić“ istakao da mu je velika čast što će nositi crveno-beli dres, kao i da se raduje… »

Vesti dana »