Povezane vesti

Lalatović napravio novi skandal Ružne scene na "Čairu", trener Vojvodine navijačima pretio klanjem (video)

Lalatović napravio novi skandal Ružne scene na "Čairu", trener Vojvodine navijačima pretio klanjem (video)

Večernje novosti 13.09.2019
Mučne scene na niškom stadionu „Čair”, u derbi meču osmog kola Super lige Radnički – Vojvodina. Mučne scene na niškom stadionu „Čair”, u derbi meču osmog kola Super lige Radnički– Vojvodina. Opet u centru pažnje skandal majstor… »
LSL - Voša slavila u Nišu, Lalatović ponovo imao svoj šou, pale i pretnje smrću!

LSL - Voša slavila u Nišu, Lalatović ponovo imao svoj šou, pale i pretnje smrću!

Sportske.net 13.09.2019
Zaradio isključenje, nimalo prijatan prizor... U derbiju 8. kola Linglong Superlige Srbije, fudbaleri Vojvodine ostvarili su pobedu u Nišu gde je poražen Radnički sa 2:1. Vrlo dinamičnu igru smo videli od strane obe ekipe u prvom poluvremenu kada smo… »
SLS: Velika pobeda Vojvodine u Nišu, evrogol Devetka rešio derbi! (video)

SLS: Velika pobeda Vojvodine u Nišu, evrogol Devetka rešio derbi! (video)

Hot sport 13.09.2019
Fudbaleri Vojvodine ostvarili su značajan trijumf protiv Radničkog u Nišu rezultatom 2:1 (1:1). Povratak Nenada Lalatovića u Niš izazvao je novu buru sam po sebi, a mladi stručnjak na klupi Vojvodine potrudio se da napravi novi šou pred publikom na… »
Vojvodini pobeda na Čairu, Lalatović opet u centru pažnje (VIDEO)

Vojvodini pobeda na Čairu, Lalatović opet u centru pažnje (VIDEO)

Vesti online 13.09.2019
Novosadski „crveno-beli“ savladali Radnički s 2:1, njihov trener, bivši strateg Nišlija, ožučeno se raspravljao s nekim na tribini. U prvom poluvremenu bilo je 1:1, a golove su dali vodeći strelci Superlige Srbije. Stefan Mihajlović je doveo… »
Kosanović o sukobu s Lalatovićem: Neki se najmanje ponašaju kao sportisti, malo me je sramota

Kosanović o sukobu s Lalatovićem: Neki se najmanje ponašaju kao sportisti, malo me je sramota

Mozzart sport 13.09.2019
Iskusni stručnjak ne razume postupke mlađeg kolege. Vojvodina je pobedila Radnički u Nišu na otvaranju osmog kola Superlige, ali je derbi ostao u senci sukoba posle kojih je isključen trener gostiju Nenad Lalatović. Kormilar Novosađana je prvo… »
Lalatović pretio klanjem: Evo šta o tome kaže Kosanović – ‘Sramota me je…’ (video)

Lalatović pretio klanjem: Evo šta o tome kaže Kosanović – ‘Sramota me je…’ (video)

Hot sport 13.09.2019
Još jedan skandal u nizu priredio je Nenad Lalatović. Ovog puta u duelu Radničkog i Vojvodine, čiji je trener. Sve je počelo sukobom između Lalatovića i Milorada Kosanovića na klupi oko jedne sudijske odluke na terenu. Nakon toga trener Vojvodine… »
Lalatović - Dnevnik uvreda i reakcija

Lalatović - Dnevnik uvreda i reakcija

Sportske.net 13.09.2019
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde se ne libi da iskaže svoje mišljenje, čak i kada to pređe granicu dobrog ukusa... Kad je frka u Superligi, tu je i - Nenad Lalatović. Trener Vojvodine je i večeras u Nišu pokazao svoj temperament pošto je nakon… »
Devetak „bombom” sa 25 metara srušio Radnički u Nišu

Devetak „bombom” sa 25 metara srušio Radnički u Nišu

Sportski žurnal 13.09.2019
U prvom meču osmog kola Super lige Srbije Vojvodina je na „Čairu” slavila protiv Radničkog. Vojvodina je Radničkom nanela drugi uzastopni poraz. Nišlije su pognute glave napustili stadion Čukaričkog na Banovom brdu pre reprezentativne pauze, a… »
Skandalozan ispad Lalatovića u Nišu

Skandalozan ispad Lalatovića u Nišu

N1 Info 13.09.2019
Ružne scene viđene su u petak uveče na stadionu Čair u Nišu, a u glavnoj ulozi bio je trener Vojvodine Nenad Lalatović. Doskorašnjem treneru Nišlija teško je palo isključenje na startu drugog poluvremena, a prethodno je na kraju prvog dela igre… »
Kosanović: Zbog nekih mi je žao i malo me je sramota

Kosanović: Zbog nekih mi je žao i malo me je sramota

Sportski žurnal 13.09.2019
Trener Nišlija Milorad Kosanović smatra da na Čairu nije pobedio bolji tim, odnosno da su Novosađani imali mnogo sreće. – Imali smo nesreću da primimo drugi gol praktično iz ničega. Oni su jednu šansu koju su imali u prvom poluvremenu… »
Voša nosi ceo plen sa Čaira uz ispad Lalatovića

Voša nosi ceo plen sa Čaira uz ispad Lalatovića

N1 Info 13.09.2019
Vojvodina je slavila na gostovanju Radničkom u Nišu 2:1, a meč je obeležilo isključenje trenera Nenada Lalatovića. Radnički je na domaćem terenu poveo već u devetom minutu i to preko Stefana Mihajlovića. Vojvodina je ipak izjednačila do… »
Burno u Nišu: Žestok sukob Kosanovića i Lalatovića, pa je palo isključenje i ‘šou’ dobro poznatog lica na…

Burno u Nišu: Žestok sukob Kosanovića i Lalatovića, pa je palo isključenje i ‘šou’ dobro poznatog lica na…

Hot sport 13.09.2019
Posle prvih 45 minuta derbija 8. kola Superlige na ‘Čairu’, rezultat između Radničkog i Vojvodine je 1:1. U finišu prvog poluvremena došlo je do sukoba između Milorada Kosanovića i Nenada Lalatovića, dvojice trenera, koji su ušli u sukob zbog… »
Lalatović isključen, u konfliktu sa Kosanovićem, pa sa publikom

Lalatović isključen, u konfliktu sa Kosanovićem, pa sa publikom

Mozzart sport 13.09.2019
Trener Vojvodine poslat u svlačionicu na poluvremenu. Bio je u Kruševcu, pa se posle zakačio sa Kruševljanima. Bio je u Radničkom, pa se danas zakačio s Nišlijama. Nenad Lalatović je ponovo imao svoj šou na terenu, zbog kojeg je isključen sa… »
Lalatović napravio novi veliki skandal: Ružne scene na "Čairu", trener Vojvodine neprilično gestikulirao i pretio klanjem…

Lalatović napravio novi veliki skandal: Ružne scene na "Čairu", trener Vojvodine neprilično gestikulirao i pretio klanjem…

Sportal blic 13.09.2019
Sada već tradicionalno, a gotovo uvek dođe do incidenata kada Nenad Lalatović gostuje ekipama koje je nekada vodio. Tako je i u petak u Nišu na meču domaćeg Radničkog i Vojvodine. Prilično eksplozivnog raspoloženja bio je Lalatović na "Čairu" i… »

Vesti dana »