Povezane vesti

"Pusti me, ne mogu da dišem": Snimak maltretiranja putnice bez karte u Kragujevcu doveo do hapšenja radnika obezbeđenja…

"Pusti me, ne mogu da dišem": Snimak maltretiranja putnice bez karte u Kragujevcu doveo do hapšenja radnika obezbeđenja…

Blic 14.09.2019
Policija u Kragujevcu uhapsila je M. T. (65) iz Kragujevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo zlostavljanje i mučenje, saopštio je danas MUP. On se tereti da je kao radnik fizičko - tehničkog obezbeđenja, na autobuskoj stanici u Kragujevcu… »
Uhapšen radnik obezbeđenja na autobuskoj u Kragujevcu, šutirao putnicu

Uhapšen radnik obezbeđenja na autobuskoj u Kragujevcu, šutirao putnicu

N1 Info 14.09.2019
Policija je uhapsila 65-godišnjeg M.T, radnika fizičko-tehničkog obezbeđenja na autobuskoj stanici u Kragujevcu, jer je, posle kraće rasprave, 31-godišnjoj putnici iz Beograda uvrnuo ruku i nogom zadao više udaraca. Policija je saopštila da je… »
Pusti me, ne mogu da dišem! Isplivao šok snimak sa autobuske stanice u Kragujevcu: Uhapšen radnik obezbeđenja, uvrnuo ženi…

Pusti me, ne mogu da dišem! Isplivao šok snimak sa autobuske stanice u Kragujevcu: Uhapšen radnik obezbeđenja, uvrnuo ženi…

Kurir 14.09.2019
Radnik obezbeđenja M. T. (65) na autobuskoj stanici u Kragujevcu uhapšen je jer je uvrnuo ruku i šutirao ženu (31), a sada je pojavio snimak navodnog mučenja. Na snimku se vidi kako radnik drži ženu koja leži na podu. View this post on Instagram… »
Kragujevac :Priveden muškarac zbog šutiranja žene

Kragujevac :Priveden muškarac zbog šutiranja žene

IndeksOnline 14.09.2019
KRAGUJEVAC – Policija u Kragujevcu uhapsila je M. T. (65) iz Kragujevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo zlostavljanje i mučenje, saopštio je danas MUP. On se tereti da je kao radnik fizičko – tehničkog obezbeđenja, na autobuskoj… »
Uhapšen radnik obezbeđenja kragujevačke autobuske stanice: Uvrnuo ruku putnici i počeo da je šutira

Uhapšen radnik obezbeđenja kragujevačke autobuske stanice: Uvrnuo ruku putnici i počeo da je šutira

iKragujevac 14.09.2019
Policija u Kragujevcu uhapsila je M. T. (65) iz Kragujevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo zlostavljanje i mučenje, saopštio je danas MUP. On se tereti da je kao radnik fizičko - tehničkog obezbeđenja, na autobuskoj stanici u Kragujevcu… »

Vesti dana »