Povezane vesti

Marković: Biće to još mnogo bolje

Marković: Biće to još mnogo bolje

Večernje novosti 15.09.2019
rebaće mi još malo vremena da se vratim u formu, ali sve je to sport, fudbal, život, idemo dalje - poručio je Lazar. POVRATAK i odmah gol! Lazar Marković verovatno je priželjkivao scenario da na svom drugom "debiju" za crno-bele odmah smesti loptu u… »
"Nervirao sam se na: Klupi!" Lazar Marković jedva dočekao da uđe u igru, ali govorio i paklenom rasporedu Partizana: Da…

"Nervirao sam se na: Klupi!" Lazar Marković jedva dočekao da uđe u igru, ali govorio i paklenom rasporedu Partizana: Da…

Sportal blic 15.09.2019
U utakmici 8. kola Superlige Srbije crno-beli su savladali ekipu Proletera rezultatom 3:0 (0:0). U strelce su se upisali Zoran Tošić, Sadik Umar kao i Lazar Marković kojem je ovo povratnički debi među crno-bele. Marković je opisao kako je protekao… »
‘Markec’ posle prvenca i ovacija: Biće to još mnogo bolje!

‘Markec’ posle prvenca i ovacija: Biće to još mnogo bolje!

Hot sport 15.09.2019
U utakmici osmog kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana su savladali ekipu Proletera rezultatom 3:0 (0:0). U strelce su se upisali Zoran Tošić, Umar Sadik, kao i Lazar Marković kojem je ovo povratnički debi među crno-bele. – Kako sam mogao da… »
Markec želeo u autobus po svaku cenu, evo šta kaže o "debiju" u crno-belom dresu!

Markec želeo u autobus po svaku cenu, evo šta kaže o "debiju" u crno-belom dresu!

Sportske.net 15.09.2019
Dete Partizana se vratilo kući. Fudbaler Partizana Lazar Marković rekao je danas da je jedva čekao da krene na utakmicu sa Proleterom, da je zadovoljan zbog postignutog gola i najavio je još bolje igre. "Znao sam da nisam među starterima jer još… »
Kraj: Proleter-Partizan 0:3

Kraj: Proleter-Partizan 0:3

Večernje novosti 15.09.2019
Crno-beli u Novom Sadu zahvaljujući odličnoj igri u drugom poluvremenu došli do tri boda. Sjajna uvertira za Ligu Evrope. Pre okršaja sa AZ Alkmarom Partizan je zabeležio pobedu u domaćem šampionatu. U Novom Sadu su crno-beli savladali ekipu… »
Tri gola za tri boda: Partizan u Novom Sadu savladao Proleter

Tri gola za tri boda: Partizan u Novom Sadu savladao Proleter

Večernje novosti 14.09.2019
Crno-beli su napravili odličnu uvertiru za start Lige Evrope i utakmicu protiv AZ Alkmara. Na "Karađorđu" su savladali Proleter. PARTIZAN je večeras slavio na “Karađorđu”. Izabranici trenera Save Miloševića su “trojkom” u mreži domaćeg… »
Sigurna pobeda Partizana: Crno-beli u drugom poluvremenu do tri boda! Strelac i Marković!

Sigurna pobeda Partizana: Crno-beli u drugom poluvremenu do tri boda! Strelac i Marković!

Sportal blic 14.09.2019
U osmom kolu Superlige. Partizan je uspešno prešao preko gostovanja Proleteru. Crno-beli su golovima u drugom poluvremenu pobedili rezultatom 3:0. Prvenac po povratku u beogradski klub postigao je Lazar Marković. I pored izostanka možda najboljeg… »

Vesti dana »