Povezane vesti
Bez Rusije nema rešenja za Kosovo
Politika 15.09.2019
Mi se ne zalažemo za podelu Kosova, niti za bilo koju od varijanti rešavanja ovog pitanja, ali ne možemo da razumemo ni izjavu da bi podela stvorila presedan u Evropi. Aleksandar Bocan-Harčenko poručuje, u razgovoru za „Politiku”, da su danas uslovi… »
Ambasador Rusije u Beogradu: Protiv podele Kosova
Slobodna Evropa 15.09.2019
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko rekao je da se Rusija ne zalaže za podelu Kosova, niti za bilo koju od varijanti rešavanja tog pitanja, ali da ne može da razume ni izjavu da bi podela stvorila presedan u Evropi. Bocan-Harčenko je za… »
Bocan-Harčenko o Kosovu: Rešenje samo kao kompromis, ne zalažemo se za podelu
N1 Info 15.09.2019
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko kazao je da se Rusija ne zalaže za podelu Kosova, niti za bilo koju od varijanti rešavanja tog pitanja, ali da ne može da razume ni izjavu da bi podela stvorila presedan u Evropi. Bocan-Harčenko je za… »
Ruski ambasador o licemerju zapada: Brine ih podela Kosova, a rasparčali su Jugoslaviju
Kurir 15.09.2019
Ocena: Rusija se ne zalaže za takvo rešenje, ali ono ne bi bilo presedan u Evropi. I bivša SFRJ je raščlanjena na sve moguće načine, podsetio je Aleksandar Bocan-Harčenko. Podela Kosova i Metohije ne bi bila presedan u Evropi, poručio je ambasador Rusije… »
Vesti dana »
Garda Vojske Srbije izvršila počasnu artiljerijsku paljbu povodom Dana primirja
Danas pre 7 satijoš 2 povezane
Mladi s juga u Vranju sutra organizuju skup podrške Dijani Hrki i Milomiru Jaćimoviću
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Tramp preti da će tražiti milijardu dolara od Bi-Bi-Sija zbog montiranja njegove izjave
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Kada će sarajevski ćevap dobiti EU oznaku zaštićenog geografskog porekla
Biznis u regionu pre 7 minuta





