Povezane vesti
Tunis bira predsednika
Slobodna Evropa 15.09.2019
U Tunisu se održavaju drugi slobodni predsednički izbori od pobune 2011. godine u kojoj je svrgnut bivši predsednik Ben Ali i koja je pokrenula Arapsko proleće. Izbori je trebalo da se održe u novembru ali su pomereni unapred, nakon smrti Bedžija Kaida… »
Na dan izbora preminula supruga bivšeg predsednika, samo dva meseca nakon muža
Blic 15.09.2019
Supruga bivšeg tuniskog predsednika Bežija Kaida Esebsija preminula je danas, na dan kad Tunišani biraju njegovog naslednika na predsedničkim izborima, manje od dva meseca posle njegove smrti. Kadlia Farhat, Esebsijeva udovica, preminula je u 83. godini… »
Tunis:Počeli predsednički izbori
IndeksOnline 15.09.2019
TUNIS – U Tunisu se danas održavaju predsednički izbori na kojima nema ubedljivog favorita, a glavno pitanje s kojim je suočena ova zemlja su ekonomski problemi, javlja Rojters. Tunis je pre osam godina svrgnuo autokratsku vlast u revoluciji koja je… »
U Tunisu danas predsednički izbori: Među kandidatima dve žene i medijski mogul, koji je trenutno u zatvoru
Blic 15.09.2019
U Tunisu se danas održavaju drugi predsednički izbori od ustanka 2011. godine kada je sa vlasti zbačen Ben Ali. Kandidatu je za pobedu potrebna većina glasova. Ukoliko nijedan kandidat ne dobije većinu u prvom krugu, dva kandidata sa najvećim brojem… »
Vesti dana »

Bela kuća potvrdila: Tramp voljan da i Zelenski dođe na sastanak sa Putinom, ali...
Telegraf pre 25 minutajoš 9 povezanih

AMSS: Saobraćaj danas pojačanog intenziteta ka Mađarskoj i Hrvatskoj
Danas pre 6 minutajoš 4 povezane