Povezane vesti

Skariolo: Košarka nas je nagradila

Skariolo: Košarka nas je nagradila

Vesti online 15.09.2019
Selektor košarkaške reprezentacije Španije rekao je posle osvajanja Svetskog prvenstva i velike pobede nad Argentinom da je ponosan na svoje igrače. Španija je u finalu Mundobasketa nadigrala Argentinu 95:75 i tako stigla do drugog svetskog zlata… »
"Nismo izgubili zlato, osvojili smo srebro"

"Nismo izgubili zlato, osvojili smo srebro"

N1 Info 15.09.2019
Selektor košarkaške reprezentacije Argentine Serhio Ernandes izjavio je posle poraza od Španije u finalu Svetskog prvenstva da je ponosan na svoje igrače. Gauočosi nisu uspeli da osvoje svetsku titulu, Furija je bila ubedljiva u finalu sa 95:75, ali… »
Heroj Španije Rubio: Igrali smo protiv jačih i talentovanijih od nas, pobedilo je najveće srce

Heroj Španije Rubio: Igrali smo protiv jačih i talentovanijih od nas, pobedilo je najveće srce

Mozzart sport 15.09.2019
„Izgubio sam majku pre tri godine, ona me je gurala da pokažem ono najbolje uvek i ovo je medalja za nju. Niko me na svetu nije voleo više od nje. I dalje me gura napred svakog dana. Osećam to, iako nije tu sa mnom. Zbog nje idem dalje svakog… »
Selektor Argentine: Nismo ništa izgubili, za mene su moji igrači najbolji na svetu

Selektor Argentine: Nismo ništa izgubili, za mene su moji igrači najbolji na svetu

Mozzart sport 15.09.2019
„Niko pre turnira nije stavio novac na nas, ali mi smo na kraju igrali finale“, dodaje Nikolas Laprovitola. (Od specijalnog izveštača MOZZART Sporta iz Pekinga) Košarkaška reprezentacija Argentine je novi vicešampion sveta i taj epitet preuzela… »
Najbolji najomraženiji tim na svetu

Najbolji najomraženiji tim na svetu

RTS 15.09.2019
Španija je šampion sveta u košarci. U finalu je ubedljivo savladala Argentinu (95:75) u duelu jedine dve ekipe koje su savladale Srbiju u Kini. "Orlovi" sa petog mesta gledali kako se Rubiju, Gasolu, Ljulju, Fernandezu i ekipi kače zlatne medalje oko… »
Najbolja evropska reprezentacija trećeg milenijuma! Strašna Furija je prvak sveta

Najbolja evropska reprezentacija trećeg milenijuma! Strašna Furija je prvak sveta

Mozzart sport 15.09.2019
Ne može im niko ništa, jači su od sudbine! Argentina se predala već u prvom poluvremenu, Španija lakšim putem do trona. (Od specijalnog izveštača MOZZART Sporta iz Pekinga) Planeta ima novog vladara! I nisu to ni Srbija, ni Sjedinjene Američke… »

Vesti dana »