Povezane vesti

Svet joj se srušio kada je on umro: Ivana tek ušla u rijaliti i sa gledaocima podelila svoj bol! Majka nije ni znala da ulazi…

Svet joj se srušio kada je on umro: Ivana tek ušla u rijaliti i sa gledaocima podelila svoj bol! Majka nije ni znala da ulazi…

Kurir 16.09.2019
Ivana Mitrović ušla je u vilu rijalitija i odmah podelila svoju tužnu, životnu priču. Rijaliti učesnica je još dok je bila tinejdžerka ostala bez oca, a sa majkom već duže vreme ne živi. Njena majka nije ni znala da Ivana želi da uđe u… »
"Nemam ni osnovnu školu ni prijatelje, ušla sam da budem popularna": Učesnica "Parova" prosila na ulici, njena životna…

"Nemam ni osnovnu školu ni prijatelje, ušla sam da budem popularna": Učesnica "Parova" prosila na ulici, njena životna…

Blic 16.09.2019
Kristijan Nikolić Kiki postao je novi učesnik rijalitija "Parovi 8", a odmah po ulasku u kuću šokirao je svojom ispovešću. Kristijan je rođen kao muškarac, ali se oseća kao žena, te se tako i predstavlja. "Da li si ti takmičar ili… »
Tek ušla u vilu i odmah se skinula! Kiji je muško zarobljen u telu žene, a kad joj je pao peškir, sva se zacrvenila (video…

Tek ušla u vilu i odmah se skinula! Kiji je muško zarobljen u telu žene, a kad joj je pao peškir, sva se zacrvenila (video…

Kurir 16.09.2019
Kristijan Nikolić Kiki novi je član ekipe "Parova 8", a odmah po ulasku u luksuznu vilu osvojila je simatije ukućana, a nesvesna da je kamere snimaju, pokazala je previše! Kiki je otkrila da je ona u stvari rođena kao muško, ali da se oseća kao… »
Srbija je zbunjena! Imam 23 godine i nemam ni završenu osnovnu školu: Kiki se zove Kristijan i predstavlja se kao žensko…

Srbija je zbunjena! Imam 23 godine i nemam ni završenu osnovnu školu: Kiki se zove Kristijan i predstavlja se kao žensko…

Kurir 16.09.2019
Kristijan Nikolić Kiki novi je član ekipe "Parova 8", a odmah po ulasku osvojila je simatije ukućana zemunske luksuzne vile. Kiki je odmah prihvaćena od strane svih budućih cimera, ali jedna stvar nikome nije bila jasna. "Da li si ti takmičar ili… »

Vesti dana »