Povezane vesti

KSS: Konferencija za medije Danilovića u utorak

KSS: Konferencija za medije Danilovića u utorak

Dnevnik 16.09.2019
BEOGRAD: Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović obratiće se u utorak javnosti na konferenciji za medije posle petog mesta na Svetskom prvenstvu u Kini. Danilović će pred novinare izaći u 13 sati u Kući košarke, saopštio je danas… »
Danilović u utorak pred novinarima

Danilović u utorak pred novinarima

N1 Info 16.09.2019
Košarkaška reprezentacija Srbije večeras se vraća sa Svetskog prvenstva u Kini, a predsednik KSS Predrag Danilović u utorak će se obratiti javnosti. U ponedeljak posle podne je iz Kuće košarka stigla informacija da će se prvi čovek nacionalnog… »
Danilović najavio konferenciju, svi jedva čekaju!

Danilović najavio konferenciju, svi jedva čekaju!

Sportske.net 16.09.2019
Šta se sve dešavalo u Kini? Predrag Danilović, aktuelni predsednik Košarkaškog saveza Srbije, rešio je da sazove konferenciju za medije nakon završetka Mundobasketa. Ključna tema razgovora biće sumiranje utisaka sa završenog Mundobasketa gde… »
Rešio da progovori o svemu: Danilović sazvao konferenciju za medije povodom dešavanja u Kini

Rešio da progovori o svemu: Danilović sazvao konferenciju za medije povodom dešavanja u Kini

Hot sport 16.09.2019
Potpredsednik Košarkaškog saveza Srbije ugostiće u utorak novinare u Kući košarke u Sazonovoj ulici povodom nedavno završenog Svetskog kupa u Kini. Glavna tema razgovora Predraga Danilovića sa predstavnicima ‘sedme sile’, koji je zakazan za… »
Posle saleta: - Saša! Oglasio se prvi pik za selektora košarkaša: To je moj san, samo...

Posle saleta: - Saša! Oglasio se prvi pik za selektora košarkaša: To je moj san, samo...

Sportal blic 16.09.2019
Svetsko prvenstvo u Kini je završeno, Španci su novi prvaci sveta, a Srbija je završila na petom mestu, iako je pre početka šampionata slovila, pored Amerikanaca, za prvog favorita. Nažalost, očekivanja nisu ispunjena, pa je Aleksandar Đorđević… »
Oglasio se Obradović oko preuzimanja reprezentacije

Oglasio se Obradović oko preuzimanja reprezentacije

Vesti online 16.09.2019
Srpski košarkaški trener Saša Obradović rekao je da nije dobio poziv na mesto selektora reprezentacije Srbije. Obradović je, prema navodima beogradskih medija, glavni kandidat za mesto selektora „orlova“ posle odlazska Aleksandra Đorđevića i… »
Saša Obradović: Poziv nisam dobio, ali reprezentacija je moj san

Saša Obradović: Poziv nisam dobio, ali reprezentacija je moj san

Mozzart sport 16.09.2019
Najozbiljniji kandidat za selektora očekuje analizu Mundobasketa, pa odluku o nasledniku Saleta Đorđevića. Nakon što je Aleksandar Saša Đorđević najavio povlačenje sa reprezentativnog kormila počele su spekulacije oko njegovog naslednika na… »
Đorđević otišao, problemi ostali

Đorđević otišao, problemi ostali

Danas 16.09.2019
Igor Kokoškov i Saša Obradović glavni kandidati za novog selektora Srbije Negde i očekivano, posle pobede nad Češkom u meču za peto mesto na Svetskom prvenstvu u Kini, Aleksandar Đorđević saopštio je da odlazi sa mesta selektora Srbije nakon… »

Vesti dana »