Povezane vesti
Van la Para: Zašto dobre igre ne bi ponovili protiv Bajerna?
Hot sport 16.09.2019
Dva dana dele Zvezdu od početka grupne faze Lige šampiona i učešća u grupi B, te prvog meča protiv Bajerna u Minhenu. Izabranici Vladana Milojevića takmičenja će otpočeti susretom sa Bajernom u Minhenu, a svoja očekivanja izneo je novajlija u timu Radživ… »
Van la Para pred Bajern: Zvezda je pokazala da sa svakim može da se nosi
Mozzart sport 16.09.2019
Zvezdin novajlija uveren je da će crveno-beli i ove sezone ostaviti dobar utisak u Evropi. Holanđanin Radživ van la Para nije opravdao epitet velikog pojačanja u utakmici protiv Inđije, ali bi to mogao da nagovesti u Minhenu, bez obzira što će Crvena… »
Zvezdin novajlija - Protiv Bajerna odbrana, pa sve ostalo
Sportske.net 16.09.2019
Novi fudbaler Crvene zvezde spreman za utakmicu protiv Bajerna. Radživ van La Para je novo pojačanje Crvene zvezde i već je dobio šansu u meču sa Inđijom na stadionu "Rajko Mitić". Očekuje da je dobije i protiv Bajerna u gostima u okviru prvog kola Lige… »
Vesti dana »

Demonstranti priznali napad na policiju, dobili uslovne kazne: Gađali ih flašama i limenkama
Blic pre 24 minutajoš 36 povezanih

Vučević: Sada je jasno da iza svega što se dešava stoji pokušaj preuzimanja vlasti
Telegraf pre 18 minutajoš 24 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme
Naslovi.ai pre 1 satjoš 45 povezanih

"Crveni tepih za diktatora i ratnog zločinca": Ukrajinski mediji besni zbog Trampovog kraljevskog tretmana prema Putinu: "To je bolesno i sramotno" (foto)
Blic pre 43 minutajoš 81 povezana

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 24 povezane