Povezane vesti

Bogdanović: Pisaće se svašta, ali mi znamo...

Bogdanović: Pisaće se svašta, ali mi znamo...

N1 Info 17.09.2019
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović istakao je da je u reprezentaciji vladala sjajna atmosfera tokom Svetskog prvenstva i da se to nije promenilo. Orlovi su u Kini zauzeli peto mesto. Iako su prvenstvo počeli sa četiri pobede, u poslednjem meču druge… »
Bogdanović: Atmosfera se nije kvarila i dovodila u pitanje

Bogdanović: Atmosfera se nije kvarila i dovodila u pitanje

Mozzart sport 17.09.2019
"Pisaće se svašta, ali mi znamo šta imamo. To je to" Išlo je sve kao po loju. Sve same pobede u pripremnim utakmica, čak 10. Dolazak u Kinu, fenomenalne igre na startu, sve tri pobede u grupi. I sve je išlo kako treba do Španije. Tu je usledio prvi… »
„Orlovi“ sleteli, Bogdanović demantovao svađe u timu

„Orlovi“ sleteli, Bogdanović demantovao svađe u timu

Sputnik 17.09.2019
Košarkaši Srbije vratili su se sinoć u Beograd sa Svetskog prvenstva u Kini, gde su osvojili peto mesto, a na beogradskom aerodromu su dočekani aplauzom, prenose beogradski mediji. Najbolji strelac šampionata i član idealne petorke Bogdan… »
Bogdanović o sukobima u reprezentaciji: Pisaće se svašta, ali mi znamo šta imamo

Bogdanović o sukobima u reprezentaciji: Pisaće se svašta, ali mi znamo šta imamo

Večernje novosti 17.09.2019
Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović je negirao da su postojali bilo kakvi sukobi unutar nacionalnog tima. Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović je negirao da su postojali bilo kakvi sukobi unutar nacionalnog tima. On je za Prvu televiziju… »

Vesti dana »