Povezane vesti

Borićemo se da nađemo nestale

Borićemo se da nađemo nestale

Večernje novosti 17.09.2019
Predsednik Vučić sa članovima porodica kidnapovanih i ubijenih na KiM; Spreman sam da razgovaramo kakve zakone je potrebno da donesemo. NAŽALOST, naša država nije istražila sve što se dogodilo na Kosovu i Metohiji ni 1999. pa ni posle 2000. godine… »
Vučić: Posao mi je da razgovaram sa svima, da olakšam Srbima

Vučić: Posao mi je da razgovaram sa svima, da olakšam Srbima

RTV 17.09.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je njegov posao da razgovara sa svima, pa i sa predstavnicima privremenih institucija u Prištini ma o kakvim ljudima se radilo, kako bi olakšao poziciju Srba. Vučić je na pitanje "kako… »
Vučić uživo sa porodicama otetih i ubijenih na Kosovu: Borićemo se da pronađemo sve nestale (video)

Vučić uživo sa porodicama otetih i ubijenih na Kosovu: Borićemo se da pronađemo sve nestale (video)

Kurir 17.09.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas u podne obišao je prostorije Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji u Palati Beograd, u Masarikovoj ulici. On je rekao da se divi ljudima koji se bore protiv zaborava, koji se… »
Vučić posetio prostorije Udruženja porodica kidnapovanih i nestalih sa Kosova

Vučić posetio prostorije Udruženja porodica kidnapovanih i nestalih sa Kosova

Danas 17.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas prostorije Udruženja porodica kidnapovanih i nestalih sa Kosova i Metohije, gde se upoznao sa njihovim problemima i obećao da će država nastaviti da čini sve što može da se pronadju njihovi… »
Vučić o Kosovu, Interpolu i Oliveru: Ako pokušaju u Interpol, a nisam siguran da hoće - izgubiće! Svaki Srbin, ma kako se…

Vučić o Kosovu, Interpolu i Oliveru: Ako pokušaju u Interpol, a nisam siguran da hoće - izgubiće! Svaki Srbin, ma kako se…

Kurir 17.09.2019
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije siguran da će Kosovo aplicirati za članstvo u Interpolu ove godine i dodao da neće uspeti da ga dobije ni ukoliko pokuša. View this post on Instagram "Borićemo se da pronađemo sve… »
"I: dalje ne postoji zvaničan spisak ubijenih i nestalih na Kosovu": Vučić sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i…

"I: dalje ne postoji zvaničan spisak ubijenih i nestalih na Kosovu": Vučić sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i…

Blic 17.09.2019
I dalje ne postoji zvaničan spisak ubijenih i nestalih ljudi na Kosovu, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon razgovara sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji. - Ne mogu da kažem da mi je… »
Vučić: I dalje nemamo zvaničan spisak ubijenih i nestalih na Kosovu

Vučić: I dalje nemamo zvaničan spisak ubijenih i nestalih na Kosovu

N1 Info 17.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je prostorije Udruženja porodica kidnapovanih i nestalih sa Kosova i Metohije, gde se upoznao sa njihovim problemima i obećao da će država nastaviti da čini sve što može da se pronađu njihovi bližnji… »

Vesti dana »