Povezane vesti
"Krušik" negira da je privatnom preduzeću GIM omogućio povoljnije cene
N1 Info 17.09.2019
Vojna fabrika "Krušik" iz Valjeva negirala je tvrdnje da je privatnom preduzeću GIM omogućila povoljnije cene za nabavku minobacačke municije u odnosu na Jugoimport SDPR i da je ta kompanija u povlašćenom položaju, odnosno u povoljnijoj poziciji po… »
"Krušik": Netačne tvrdnje da dajemo prednost GIM-u u odnosu na "Jugoimport SDPR"
RTS 17.09.2019
Holding korporacija "Krušik" saopštila je da su tvrdnje pojedinih portala da ta korporacija daje prednost i povoljnije cene preduzeću GIM u odnosu na "Jugoimport SDPR" apsolutno netačne, kao i da preduzeće GIM ni na koji način nije u povlašćenom položaju… »
Prodaja oružja: "Krušik" demantuje tvrdnje pojedinih medija
Večernje novosti 17.09.2019
Holding korporacija “Krušik” oglasila se saopštenjem u vezi sa prodajom mina preduzećima GIM i "JUGOIMPORT SDPR" Holding korporacija “Krušik” oglasila se saopštenjem u vezi sa prodajom mina preduzećima GIM i "JUGOIMPORT SDPR". Saopštenje prenosimo u… »
Vesti dana »
U Majdanpeku proglašena vanredna situacija: Od srede uveče građani bez struje, grejanja i interneta
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 38 povezanih
Šta piše u optužnici protiv Selakovića: Tužilaštvo traži tri godine zatvora za ministra
Radio 021 pre 1 satjoš 33 povezane
Tramp i demokrate u sukobu nakon pucnjave u Minesoti: Imigracioni policajac ubio ženu (37), usledili protesti građana
Newsmax Balkans pre 19 minutajoš 46 povezanih





