Povezane vesti
Održan sastanak o zajedničkim infrastrukturnim projektima Grada i republike
Moj Novi Sad 17.09.2019
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno sa saradnicima prisustvovao je sastanku sa potpredsednicom Vlade i ministarkom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture dr Zoranom Mihajlović u Beogradu. Oni su razgovarali o temama koje su od velikog… »
Vučević i Mihajlović: Fruškogorski koridor jedan od prioriteta
Dnevnik 17.09.2019
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno sa saradnicima prisustvovao je sastanku sa potpredsednicom Vlade i ministarkom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zoranom Mihajlović u Beogradu. Oni su razgovarali o temama koje su od velikog… »
Mihajlovićeva i Vučević o Fruškogorskom koridoru, Luci Novi Sad, aerodromu Čenej…
RTV 17.09.2019
BEOGRAD/NOVI SAD - Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Zorana Mihajlović, razgovarala je danas sa gradonačelnikom Novog Sada, Milošem Vučevićem o novom investicionom ciklusu, vezanom za rekonstrukciju i izgradnju putne i železničke… »
Šta donosi Fruškogorski koridor: Obilaznica preko Petrovaradina, novi most na Dunavu...
Telegraf 17.09.2019
"To je nešto o čemu smo do sada mogli samo da maštamo, a uveren sam da smo sada blizu realizacije" Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno sa saradnicima prisustvovao je sastanku sa potpredsednicom Vlade i ministarkom građevinarstva, saobraćaja i… »
Vesti dana »

Jtok: spise predmeta "Zvučni top" vratio na postupanje Prvom ojt u Beogradu
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Radivoju Jovoviću zatvorski pritvor do 30 dana, Isidori Čeleketić kućni pritvor do tri meseca
Danas pre 2 satajoš 1 povezana