Povezane vesti
Noćne vežbe na aerodromu
RTV 17.09.2019
BEOGRAD - Vežba traganja i spasavanja punog kapaciteta "SAREX 38-19" počela je na aerodromu "Nikola Tesla" prikazom u noćnim uslovima po temi "Udes velikog vazduhoplova u okviru aerodromske zone“, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Direktorka Direktorata… »
Zapalio se avion, a onda su uleteli oni: Ovako srpski spasioci pomažu unesrećenima na beogradskom aerodromu! (foto, video)
Kurir 17.09.2019
Na poligonu vatrogasno-spasilačke službe na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" večeras je održana vežba spasavanja u slučaju udesa aviona u blizini aerodromske zgrade. Ova vežba prvi je deo dvodnevne vežbe pod nazivom "SARE 38-19" traganja za… »
Vežba procedura u slučaju udesa aviona
RTS 17.09.2019
Zanimljivi snimci generalne probe procedura u slučaju udesa aviona. Biće prikazana koordinacija rada vatrogasaca, spasilačkih jedinica Crvenog krsta, helikopterske jedinice MUP-a i kontrole letenja. Na aerodromu "Nikola Tesla" večeras će biti održana… »
Vesti dana »

Đilas: Hapšenja zbog korupcije u izgradnji brze pruge nisu igrokaz, već posledica rada tužilaca
Radio 021 pre 2 satajoš 79 povezanih

Masovno trovanje na slavi u Pavlovcu Dvoje dece zadržano u bolnici
Dnevnik pre 4 satijoš 28 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog nevremena, grad i pljuskovi u Moravičkom okrugu, širenje nepogoda na jug
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane

Đoković seli ATP turnir iz Beograda? Evo gde Novak želi da ga premesti!
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih