Povezane vesti
Španski kralj: Nijedan kandidat ne može da formira vladu
Politika 17.09.2019
Španski kralj Felipe VI objavio je danas da neće predložiti ni jednog kandidata za formiranje nove vlade, čime bi trebalo da se otvori put za održvanje novih parlamentarnih izbora, četvrtih za četiri godine u zemlji. „Nijedan kandidat nema dovoljno… »
Španski kralj: Nijedan kandidat ne može da formira vladu
N1 Info 17.09.2019
Španski kralj Felipe VI objavio je da neće predložiti nijednog kandidata za formiranje nove vlade, čime bi trebalo da se otvori put za odražvanje novih parlamentarnih izbora, četvrtih za četiri godine u zemlji. "Nijedan kandidat nema dovoljno podrške da… »
Sančez neće tražiti novo glasanje u parlamentu
Slobodna Evropa 17.09.2019
Lider španske Socijalističke partije Pedro Sančez neće tražiti novo glasanje u parlamentu za njegov ostanak na funkciji premijera pošto su ostale partije odbile da ga podrže, saopšteno je danas iz palate kralja Filipa Šestog, čime se otvara put za nove… »
Vesti dana »

Natalitet i mortalitet u padu u odnosu na prvih osam meseci prošle godine
Euronews pre 1 satjoš 37 povezanih

Sarkozi: Nevin sam, žaliću se na skandaloznu presudu na pet godina zatvora
NIN pre 1 satjoš 48 povezanih

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Beta pre 4 minutajoš 26 povezanih

Vida Petrović Škero: “Na delu je državni udar koji sprovodi predsednik, preuzimajući sve tri grane vlasti”
Serbian News Media pre 7 satijoš 8 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Rusija negira umešanost
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane