Povezane vesti
Japan nema informacije da je Iran odgovoran za napad
Politika 18.09.2019
TOKIO - Japan nema informacije da je Iran umešan u napade na naftna postrojenja u Saudijskoj Arabiji, izjavio je ministar odbrane Taro Kono. Kono je novinarima rekao da Japan veruje da su napad izveli jemenski Huti, koji su i preuzeli odgovornost. Japan… »
Japan nema informacije da je Iran odgovoran za napad
Al Jazeera 18.09.2019
Naftno postrojenje u Saudijskoj Arabiji 'Saudi Aramco' napadnuto je u subotu dronovima i krstarećim raketama. Japan nema informacije da je Iran umješan u napade na naftna postrojenja u Saudijskoj Arabiji, izjavio je ministar odbrane Taro Kono. Kono je… »
Jelisejska palata: Makron šalje ekspreta u Saudijsku Arabiju da pomogne u istrazi napada na naftno postrojenje
Kurir 18.09.2019
PARIZ - Francuska će poslati eksperte u Saudijsku Arabiju koji će pomoći u istrazi napada na naftno postrojenje Saudi Aramko, za koji SAD optužuje Iran, saopštila je Jelisejska palata. Predsednik Francuske Emanuel Makron oštro je osudio napad, prenela je… »
Vesti dana »
Novosadski srednjoškolci iz čak osam škola stupaju u bojkot nastave! U Zrenjaninu tišina! Srednjoškolci u bojkotu
Volim Zrenjanin pre 3 satajoš 32 povezane
Obradović objasnio šta se dogodilo Partizanu u poslednjoj četvrtini: To sam naučio pre 35 godina, ovo nije normalno....
Kurir pre 0 minutajoš 40 povezanih
Gradska čistoća uklanja crvenu liniju koju su studenti iscrtali oko Generalštaba
N1 Info pre 3 satajoš 43 povezane
Poginulo svih 20 članova posade u padu turskog vojnog aviona, Erdogan izrazio saučešće
RTV pre 6 satijoš 37 povezanih
Kakva utakmica: Partizan posle velike drame prekinuo niz od četiri poraza u Evroligi
Euronews pre 30 minutajoš 106 povezanih



