Povezane vesti

AZ uživo "špijunirao" Partizan, zna sve o rivalu

AZ uživo "špijunirao" Partizan, zna sve o rivalu

Sportske.net 18.09.2019
U Holandiji kao u Srbiji - tri tima će se boriti za drugo mesto, ali teško je pre utakmice reći ko je favorit. Trener AZ Alkmara Arne Slot rekao je da je jedina šansa njegovog tima protiv Partizana da igra svoju igru. Jako ceni crno-bele i veruje da… »
Holanđani u humskoj: Trener AZ Alkmara na konferenciji otkrio – ‘Imamo jasnu sliku o Partizanu’!

Holanđani u humskoj: Trener AZ Alkmara na konferenciji otkrio – ‘Imamo jasnu sliku o Partizanu’!

Hot sport 18.09.2019
Iz holandskog tima ističu da su došli u Beograd sa mnogo optimizma. Fudbaleri AZ Alkmara odradiće trening na stadionu Partizana na kom će se sutra odigrati meč prvog kola grupe L Lige Evrope. Trener Arne Slot istakao je da je srpski klub dobro… »
AZ stigao u Beograd, trener Slot optimista: Ne očekujem remi, potrebna nam je pobeda

AZ stigao u Beograd, trener Slot optimista: Ne očekujem remi, potrebna nam je pobeda

Mozzart sport 18.09.2019
Mladi stručnjak očekuje neizvestan duel. Sa velikim očekivanjima stigli su fudbaleri i stručni štab AZ Alkmara u Beograd na premijernu utakmicu prvog kola grupne faze Lige Evrope protiv Partizana. Četvrtoplasirani tim Holandije vodi zanimljivi… »
Savo Milošević: AZ je ofanzivna ekipa, neće odustati od svog stila, deca će biti naš vetar u leđa!

Savo Milošević: AZ je ofanzivna ekipa, neće odustati od svog stila, deca će biti naš vetar u leđa!

Hot sport 18.09.2019
U Humskoj je danas održana konferencija za novinare pred start Partizana u grupnoj fazi Lige Evrope. U četvrtak od 21 čas u Humskoj gostuje AZ Alkmar. Danas je o Holanđanima govorio trener crno-belih Savo Milošević. On je na startu obraćanja izneo… »
Nemanja Miletić: AZ je pobedio 5:1 protiv Sparte, ali imaju mnogo mana…

Nemanja Miletić: AZ je pobedio 5:1 protiv Sparte, ali imaju mnogo mana…

Hot sport 18.09.2019
Fudbaler Partizana Nemanja Miletić rekao je danas da ima dobar osećaj pred utakmicu sa AZ Alkmarom, kao i da veruje prolaz u narednu fazu Lige Evropa. – Očekivanja su uvek velika. Imali smo i imaćemo analize protivnika. Mislim da imamo dobre šanse… »
Stižu ''hladni'' Holanđani, uče ćirilicu i imaju poruku za Brežančića!

Stižu ''hladni'' Holanđani, uče ćirilicu i imaju poruku za Brežančića!

Sportske.net 18.09.2019
Jedva čekaju da ga vide... Ekspedicija holandskog AZ Alkmara krenula je put Beograda, gde će sutra od 21 čas u Humskoj odigrati meč prvog kola grupne faze takmičenja u Ligi Evrope protiv domaćeg Partizana. Tim povodom, Partizanov rival se oglasio na… »
Savo Milošević: Lupam čaše po stadionu radi malera! Dečija pesma će iznenaditi AZ

Savo Milošević: Lupam čaše po stadionu radi malera! Dečija pesma će iznenaditi AZ

Mozzart sport 18.09.2019
Trener Partizana najavio dolazak 20.000 dece na tribine. Vreme je za evropski fudbal u Humskoj ulici. Godinu dana nije bilo Partizana na međunarodnoj sceni, čekao se poratak crno-belih u takmičenje koje su igrali devet puta, a na osnovu toga kako… »
Milošević pred AZ: Lupao sam čaše zbog malera...

Milošević pred AZ: Lupao sam čaše zbog malera...

RTS 18.09.2019
Trener Partizana Savo Milošević, pred meč prvog kola Lige Evrope protiv AZ Alkmara, rekao da su svi igrači spremni i ako daju svoj maksimum mogu da se nadaju dobrom rezultatom. "Iskoristili smo pauzu u prvenstvu da se spremimo za ono što nas čeka… »
Milošević: Lupao sam čaše po stadionu zbog malera

Milošević: Lupao sam čaše po stadionu zbog malera

N1 Info 18.09.2019
Trener Partizana Savo Milošević sa optimizmom dočekuje start Lige Evrope i duel sa holandskim AZ Alkmarom. Strateg tima iz Humske je naglasio da AZ igra sično kao i reprezentacija Holandije, kao i da na raspolaganju ima sve igrače. "Iskoristili smo… »
Savo Milošević pred AZ: Lupao sam čaše po stadionu zbog malera

Savo Milošević pred AZ: Lupao sam čaše po stadionu zbog malera

IndeksOnline 18.09.2019
BEOGRAD – Trener Partizana Savo Milošević rekao je danas da će protiv AZ Alkmara imati sve fudbalere na raspolaganju i da je optimista kada je reč o predstojećoj utakmici, ali i prolasku grupne faze Lige Evropa. “Imali smo u utorak 29 igrača na… »
Miletić optimista: Partizan može protiv AZ-a i da prođe grupu Lige Evropa

Miletić optimista: Partizan može protiv AZ-a i da prođe grupu Lige Evropa

Beta 18.09.2019
Fudbaler Partizana Nemanja Miletić rekao je danas da ima dobar osećaj pred utakmicu sa AZ Alkmarom, kao i da veruje prolaz u narednu fazu Lige Evropa. "Očekivanja su uvek velika. Imali smo i imaćemo analize protivnika. Mislim da imamo dobre šanse, ne… »
Miletić puca od optimizma: Imam dobar osećaj, očekujem pobedu, jer imaju dosta mana

Miletić puca od optimizma: Imam dobar osećaj, očekujem pobedu, jer imaju dosta mana

Mozzart sport 18.09.2019
Imamo dobre šanse i u grupi, uverava defanzivac Partizana. Nema foliranja, nema reči uvijenih u oblande, nema uobičajenih fraza sa umerenim optimizmom. Ne, Partizanov junak iz Moldea, čovek koji je uveo crno-bele u Ligu Evrope, Nemanja Miletić jasno… »
Milošević: Lupao sam čaše po stadionu zbog malera

Milošević: Lupao sam čaše po stadionu zbog malera

Danas 18.09.2019
Trener Partizana Savo Milošević rekao je danas da će protiv AZ Alkmara imati sve fudbalere na raspolaganju i da je optimista kada je reč o predstojećoj utakmici, ali i prolasku grupne faze Lige Evropa. Partizan će u četvrtak od 21.00 na stadionu u… »
Ogromno interesovanje, znate li koliko će sutra Partizan imati navijača protiv AZ-a?

Ogromno interesovanje, znate li koliko će sutra Partizan imati navijača protiv AZ-a?

Sportske.net 18.09.2019
Kada je već UEFA bila neumoljiva, neka deca na tribinama još jednom i još jače pokažu svima kako se navija i voli klub. Danas Zvezda startuje u Minhenu, a Partizan će sutra od 21 čas na svom terenu dočekati ekipu holandskog AZ Alkmara, u prvom… »

Vesti dana »