Povezane vesti

Čiko moj, više se nećeš igrati sa mnom, neka te čuvaju anđeli: Poslednje dirljive poruke Miroslavu koji je pronađen…

Čiko moj, više se nećeš igrati sa mnom, neka te čuvaju anđeli: Poslednje dirljive poruke Miroslavu koji je pronađen…

Kurir 18.09.2019
Mladić Miroslav Armacki koji je misteriozno nestao 4. jula ove godine, kada se svojim motorom zaputio u pravcu Zrenjanina, pronađen je posle 79 dana potrage i sahranjen 17. septembra. Njegovo beživotno telo pronađeno je u nedelju, 15. septembra u… »
Miroslav sleteo s puta i nastradao u jarku? Porodica: Prolazili smo na 30 metara od tog mesta, nije bilo suđeno da ga mi…

Miroslav sleteo s puta i nastradao u jarku? Porodica: Prolazili smo na 30 metara od tog mesta, nije bilo suđeno da ga mi…

Blic 18.09.2019
Potraga za Miroslavom Armackim (23) iz Melenaca koji je nestao 4. jula završena je u subotu nakon što je njegovo telo pronađeno u jarku na putu ka Zrenjaninu. Za sada je njegova smrt prekrivena velom tajne ali kako nezvanično saznaje ’’Blic’’… »
"Možda će ti tamo biti bolje, imaćeš nove drugare": Potresna poruka sestre mladića koji je pronađen mrtav posle 79 dana…

"Možda će ti tamo biti bolje, imaćeš nove drugare": Potresna poruka sestre mladića koji je pronađen mrtav posle 79 dana…

Blic 17.09.2019
"Možda će ti biti bolje tamo, imaćeš nove drugare, a ja ću te uvek pamtiti kao mog čiku Miću i neću te nikada zaboraviti, ti ćeš me čuvati gde god da si, znam ja to... Samo mi je krivo što nisi duže ostao da se igramo i da ti pokažem motor… »

Vesti dana »