Povezane vesti

Partizan „kupuje“ još jednog Natha

Partizan „kupuje“ još jednog Natha

Mozzart sport 19.09.2019
Crno-beli napadaju prva tri boda u Grupi L Lige Evrope protiv AZ Alkmara. Sedmica velikih izazova. Početak grupne faze Lige Evrope i 161. večiti derbi mogli bi u značajnoj meri da odrede putanju Parnog valjka tokom jeseni, u slučaju dve pobede u tri… »
Bili smo pred vratima proleća: Vulićević se priseća pobeda protiv Alkmara

Bili smo pred vratima proleća: Vulićević se priseća pobeda protiv Alkmara

Večernje novosti 19.09.2019
Osvojili smo devet bodova, šest protiv Holanđana, ali nam se dogodio Augzburg - evocira Miroslav uspomene za "Novosti" BILI smo pred vratima raja, ali nije nam se dalo. Ovako je sećanja na dvomeč sa AZ Alkmarom u grupnoj fazi Lige Evrope u sezoni… »
Ako budemo pravi, imamo šanse

Ako budemo pravi, imamo šanse

Danas 19.09.2019
Fudbaleri Partizana večeras protiv Alkmara startuju u grupnoj fazi Lige Evrope (21.00) Zbog aktivne suspenzije prouzrokovane rasističkim simbolima i ispadima navijača, fudbaleri Partizana startovaće večeras u grupnoj fazi Lige Evrope bez pomoći… »
Najava dana (četvrtak, 19. septembar): Zborno mesto Humska… Sve iz Lige Evrope, plus strašni odbojkaši Srbije

Najava dana (četvrtak, 19. septembar): Zborno mesto Humska… Sve iz Lige Evrope, plus strašni odbojkaši Srbije

Mozzart sport 19.09.2019
Pogledajte šta nam najinteresantnije na igrački meni servira sportski četvrtak. PARTIZAN – AZ ALKMAR, 21.00 (Fudbal, Liga Evrope) Oživljava sećanje Parnog valjka na duele sa AZ Alkmarom pre četiri sezone. Tada je Partizan oba puta preveslao… »
Od alkmara šest bodova: Brežančić veruje da će Partizan reprizirati 2015. godinu

Od alkmara šest bodova: Brežančić veruje da će Partizan reprizirati 2015. godinu

Večernje novosti 19.09.2019
Od one ekipe tu su još samo dva štopera, ali pristup im je isti. Ne misle na odbranu. Mislim da je bila mnogo bolja ekipa kad sam ja igrao - priča Rajko. PRE četiri godine igrao je u oba meča protiv svog bivšeg kluba u grupnoj fazi Lige Evrope, a… »

Vesti dana »