Povezane vesti

Đilas: Imamo plan za Kosovo, u njemu nema Vučića jer ne zna šta znači pomirenje

Đilas: Imamo plan za Kosovo, u njemu nema Vučića jer ne zna šta znači pomirenje

N1 Info 19.09.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da nije tačna tvrdnja predsednika Srbije da niko osim njega nema plan za Kosovo i podsetio da je SSP još u maju predstavila svoju Deklaraciju o pomirenju koja podrazumeva normalizaciju… »
Đilas: Imamo i mi plan za Kosovo ali on se neće sprovoditi sa Vučićem, Haradinajem i Tačijem

Đilas: Imamo i mi plan za Kosovo ali on se neće sprovoditi sa Vučićem, Haradinajem i Tačijem

Danas 19.09.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da nije tačna tvrdnja predsednika Srbije da niko osim njega nema plan za Kosovo i podsetio da je SSP još u maju predstavila svoju Deklaraciju o pomirenju koja podrazumeva… »
Djilas: Imamo i mi plan za Kosovo ali on se neće sprovoditi sa Vučićem, Haradinajem i Tačijem

Djilas: Imamo i mi plan za Kosovo ali on se neće sprovoditi sa Vučićem, Haradinajem i Tačijem

Beta video 19.09.2019
BEOGRAD - Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas izjavio je danas da nije tačna tvrdnja predsednika Srbije da niko osim njega nema plan za Kosovo i podsetio da je SSP još u maju predstavila svoju Deklaraciju o pomirenju koja podrazumeva… »
Đilas: Posredovanje EU je dobrodošlo ali se nećemo odazvati pozivu Maje Gojković

Đilas: Posredovanje EU je dobrodošlo ali se nećemo odazvati pozivu Maje Gojković

Danas 19.09.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da je posredovanje Evropske unije u unapređenju izbornih ulsova u Srbiji dobrodošlo ali da opozicija neće učestvovati u razgovorima na koje poziva predsednica parlamenta Maja… »

Vesti dana »