Povezane vesti
Tamarini i Bogdanovi koraci humanosti
RTS 19.09.2019
Volonteri NURDOR-a, Tamara Klarić i Bogdan Stevanović, krenuli su pešice od Niša do Beograda, da pomognu prikupljanje novca za izgradnju roditeljske kuće u Beogradu. Do Univerzitetske dečije klinike u Tiršovoj, gde završavaju svoj pohod, putovaće osam… »
Tamara i Bogdan krenuli pešice od Niša do Beograda da bi sakupili novac za roditeljsku kuću
Novi magazin 19.09.2019
Beograđani ;Tamara Кlarić i Bogdan Stevanović krenuli su danas u drugu po redu humanitarnu šetnju dugu 256 kilometara od Niša do Begrada kako bi dali svoj doprinos prikupljanju novca za izgradnju nove roditeljske kuće u Beogradu. Stevanović je pre… »
Pokažite humanost: Skinite NURDOR aplikaciju i pustite korak
BizLife 19.09.2019
Foto: Pixabay Volonteri Nacionalnog udruženja roditelja dece obolele od raka (NURDOR) i najbolji prijatelji Tamara Klarić i Bogdan Stevanović kreću danas u akciju pešačenja iz Niša do Beograda, u drugoj po redu humanitarnoj šetnji „Pruži korak“. Cilj ove… »
Pruži korak - za novu NURDOR roditeljsku kuću
Večernje novosti 19.09.2019
Volonteri Nacionalnog udruženja roditelja dece obolele od raka (NURDOR) i najbolji prijatelji Tamara Klarić i Bogdan Stevanović kreću danas u akciju pešačenja iz Niša do Beograda. Volonteri Nacionalnog udruženja roditelja dece obolele od raka (NURDOR) i… »
Vesti dana »
Dačić: U saobraćajnoj nesreći kod orlovače poginula Tatjana Ječmenica
Danas pre 5 satijoš 22 povezane
Vremenska prognoza za 14. februar: Očekuje se kiša u toku dana, na planinama i sneg
Mondo pre 1 satjoš 4 povezane
"Propustiće priliku za mir": Tramp upozorio Zelenskog da preduzme korake: "Rusija želi sporazum, on mora da deluje"
Blic pre 10 satijoš 2 povezane
Vremeplov: Vlada Srbije donela Odluku o poništavanju protivpravno proglašene nezavisnosti Kosova
RTV pre 1 satjoš 1 povezana
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - Spartak Subotica u 23. kolu Superlige Srbije
Telegraf pre 15 minutajoš 4 povezane




