Povezane vesti
Veliki broj napada na novinare u Srbiji neprijavljen
Slobodna Evropa 19.09.2019
Novinari u Srbiji osećaju veliki strah i nepoverenje prema institucijama zbog čega veliki broj njih ne prijavljuje napade, pretnje i zastrašivanja, pokazalo je istraživanje Fondacije Slavko Ćuruvija pod nazivom "Kritične tačke u sistemu zaštite… »
Istraživanje: Veliki broj napada na novinare ostaje neprijavljen
N1 Info 19.09.2019
Veliki broj slučajeva ugrožavanja bezbednosti novinara i pretnji ostaje neprijavljen, a razlozi za to su od nepoznavanja procedura, nepoverenja u institucije, do određenih vrsta pritisaka i dodatnih napada predstavnika vlasti, pokazalo je istraživanje… »
Istraživanje Fondacije „Slavko Ćuruvija“ : Veliki broj napada na novinare ostaje neprijavljen
Danas 19.09.2019
Novinari u Srbiji ne vidi stalnu Radnu grupu kao nekoga ko treba da im pomogne zbog čega veliki broj napada i pritisaka na njih ostaje neprijavljen, pokazalo je danas objavljeno istraživanje Fondacije „Slavko Ćuruvija“ pod nazivom „Kritične tačke u… »
Vesti dana »

"Gurali su, udarali i napadali policajce": Dačić o incidentu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu: "Policija je došla na poziv dekana"
Blic pre 15 minutajoš 29 povezanih

Kompanija NIS o odlaganju primene američkih sankcija: Nova posebna licenca na još mesec dana
Sputnik pre 20 minutajoš 37 povezanih

"Jokić je najbolji igrač na svetu": Porzingis nahvalio Nikolu i Srbiju
Večernje novosti pre 20 minutajoš 35 povezanih

Crvena zvezda bez Lige prvaka - Koliko je težak finansijski gubitak
Bloomberg Adria pre 40 minutajoš 28 povezanih