Povezane vesti

Vučić isprozivao Babića: Izjavio sam saučešće umesto tebe! Stigao si na Brione i u Minhen, a nisi mogao u Knjaževac

Vučić isprozivao Babića: Izjavio sam saučešće umesto tebe! Stigao si na Brione i u Minhen, a nisi mogao u Knjaževac

Kurir 20.09.2019
Predsednik Srbije kritikovao je Zorana Babića jer nije otišao da izjavi saučešće porodici Stanike Gligorijević, koja je stradala u nesreći u kojoj je i on učestvovao. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ispričao je da je pre nekoliko dana… »
Ako SAD traže priznanje Kosova, da li su Srbiji vezane ruke?

Ako SAD traže priznanje Kosova, da li su Srbiji vezane ruke?

Vesti online 20.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da Amerika traži priznanje Kosova. Sledeće nedelje se tokom generalne debate na Generalnoj skupštini UN predsednik sastaje sa brojnim svetskim zvaničnicima, a Kosovo će biti i dominantna tema, piše… »
Vučić: Izjavio sam saučešće porodici Gligorijević jer Babić nije

Vučić: Izjavio sam saučešće porodici Gligorijević jer Babić nije

RTS 20.09.2019
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je pre nekoliko dana posetio porodicu Stanike Gligorijević, stradale u saobraćajnoj nesreći na naplatnoj rampi u Doljevcu, i izjavio saučešće zato što to nije uradio direktor "Koridora Srbije" Zoran Babić… »
Vučić: Išao sam da izjavim saučešće jer to nije uradio Babić

Vučić: Išao sam da izjavim saučešće jer to nije uradio Babić

Vesti online 20.09.2019
Vučić izjavio da je porodicu Stanike Gligorijević, stradale u saobraćajnoj nesreći, posetio i izjavio saučešće jer to nije uradio Zoran Babić. Podsetimo, ona je stradala u nesreći na naplatnoj rampi u Doljevcu, koju je izazvao vozač direktora… »

Vesti dana »