Povezane vesti
Jeremić: Vučić da odgovori zašto članovi porodice ministara trguju oružjem
Novi magazin 20.09.2019
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić pozvao je danas predsednika Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Vučića da odgovori na pitanje u aferi izvoza srpskog oružja u Saudijsku Arabiju kako je firma koju predstavlja Branko Stefanović… »
Vučić: Dajte dokaze da je u prodaji oružja učinjeno krivično delo
Beta 20.09.2019
Prodaja oružja Saudijskoj Arabiji je dozvoljena i zalagaću se da što više oružja prodamo, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na TV Pink. Osvrnuvši se na optužbe da je u prodaji oružja koje kupuje po povlašćenoj ceni… »
Vesti dana »

Šta je „Vortex Cannon“ za koji stručnjaci sumnjaju da je korišćen 15. marta?
Danas pre 7 satijoš 23 povezane

Novosadski studenti tvrde da ih je policija tukla, MUP saopštava da su njihovi pripadnici bili smireni i profesionalni (VIDEO)
Insajder pre 5 satijoš 25 povezanih

Ispred ambasade Severne Makedonije u Beogradu 75 minuta tišine za nastradale u Novom Sadu i Kočanima
RTS pre 2 satajoš 9 povezanih

Manojlović (Kreni-promeni): Latas je bio žrtva, žalićemo se što mu je određen pritvor
Beta pre 3 satajoš 30 povezanih

FOTO i VIDEO: Završena farsična sednica Skupštine grada, opozicija poziva predstavnike vlasti da izađu pred Novosađane
Moj Novi Sad pre 3 satajoš 62 povezane